Doda sprzedaje swoją suknię ślubną. Imponująca kreacja z koronki i tiulu z tradycyjnym welonem izraelskiej marki Berta to, jak wynika z ogłoszenia gwiazdy na Facebooku, jedna z wielu osobistych rzeczy, która zostaje wystawiona na sprzedaż w sklepie internetowym piosenkarki. Dorota Rabczewska-Stępień zdradziła, że postanowiła pozbyć się wielu kreacji ze swojej garderoby, ponieważ zaczyna jej już zwyczajnie brakować w domu miejsca na ubrania. Gwiazda niemal nigdy nie pokazuje się dwa razy w tej samej stylizacji, dlatego ilość ciuchów zalegających w jej mieszkaniu rozrasta się w ekspresowym tempie. Co dokładnie sprzedaje Doda?

Nie są to uniwersalne rzeczy, bo uwielbiam wyjątkowe i unikatowe egzemplarze. Ceny dla każdego. Znajdziecie tu limitowane kolekcje, których nie ma już nigdzie, od topowych marek po te bardziej przystępne - pisze Doda na swoim fan page'u.

Suknia ślubna Dody na sprzedaż

Oryginalna cena sukni ślubnej Dody to od 9 do 15 tys. dolarów, czyli ok. 30-50 tys. zł. Fani artystki już teraz zastanawiają się, ile będzie kosztować w jej sklepie oraz, czy zdecyduje się przeznaczyć zysk z jej sprzedaży na cele charytatywne. Otwarcie szafy Dody nastąpi w czwartek, 7 czerwca. Jeśli więc marzycie o tym, aby mieć na własność ubranie lub dodatek, który miała kiedyś na sobie Doda, to nie zwlekajcie z odwiedzeniem strony shop.DodaQueen.com

Zdjęcia Dody w jej sukni ślubnej znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: EMIL STĘPIEŃ kim jest mąż Dody? Wiek, Instagram, producent