Przed Dodą dzisiaj wyjątkowo ważne wydarzenie. Wokalistka, którą niedawno podziwialiśmy na rozdaniu nagród "Róże Gali 2013", wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia. Koncert Rabczewskiej odbędzie się w ramach jej spektakularnej trasy "High Fly Tour". Występ będzie przełomowym w karierze Dody, bo jako pierwszy zostanie uwieczniony na DVD.

Gwiazda spędziła ostatnie dni na intensywnych próbach i nie ukrywa, że przygotowała dla swoich fanów masę niespodzianek. Rabczewska przyznała jednak, że ten występ jest jednym z najbardziej stresujących w jej karierze!

"Juz w czwartek ponownie skocze ze sceny i to nie byle jakiej bo duzo wyższej i większej!!! dodatkowo nagrają to kamery-powtórek nie bedzie;).to mój pierwszy w karierze koncert dvd wiec lepiej by było sie nie poturbować;)Teatr ognia, akrobatki na szarfach, nowa scenografia i multimedia, 15 stu tancerzy i ja "prezentująca"dancehall, orkiestra dęta ,wiolonczela..– to tylko niektóre z atrakcji, jakie od kilku tygodni przygotowuje na czwartkowy koncert we Wrocławiu .szczerze? Stresuje sie bardzo ... To największy i najbardziej wymagający projekt w mojej karierze ale wiem ,ze zawsze mnie wspieracie. w końcu to dla Was ;) uslyszycie pierwszy raz na żywo moj nowy utwór, „Wkręceni (High Life)” ale Będzie też specjalna niespodzianka dla fanów Virgin…" - napisała na Facebooku Doda (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Jesteście ciekawi, czym wokalistka zaskoczy fanów podczas tego wyjątkowego koncertu? 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Doda - W której kreacji wyglądała lepiej?