Od czasu, gdy Doda ogłosiła publicznie, że wzięła ślub z Emilem Stępniem, dziennikarze niemal przy każdej okazji wypytują ją o plany powiększenia rodziny i ciążę. Do tej pory artystka wypowiadała się na ten temat bardzo ogólnie, bez zdradzania swoich konkretnych zamiarów. Wygląda jednak na to, że Dorota Rabczewska-Stępień postanowiła w końcu ukrócić spekulacje mediów i fanów na ten temat. 35-letnia Doda otwarcie wyznała, że nie chce mieć dzieci.

- Nie chcę mieć dzieci. I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza - wyznała w wywiadzie dla magazynu "Wprost". 

Doda nie chce mieć dzieci

Mimo tego, że Doda z mężem nie planują mieć dzieci, gwiazda postanowiła podzielić się swoją wizją rodzicielstwa. Jaką matką byłaby Doda?

- Ale gdybym jednak miała dzieci, zamiast wysyłać je na durne kursy sześciu języków, dałabym im sport i muzykę. Muzyka uwrażliwia,a  sport hartuje ducha. Zabrałabym im też telefon, a dałabym im coś o wiele cenniejszego - swój czas - powiedziała w rozmowie z dziennikarką, Agatą Jankowską.

W wywiadzie dla "Wprost" Doda wyznała, że swoją pewność siebie zawdzięcza matce i ojcu. Przy okazji zaapelowała też do innych rodziców, aby doceniali i wspierali swoje pociechy.

- Ja po prostu zawsze znałam swoją wartość. Wyniosłam to z domu, rodzice naprawdę dawali mi odczuć, że jestem ważna i wyjątkowa, a ja im wierzyłam. Dlatego teraz mogę pomóc innym uwierzyć w siebie (...) Rodzice, nie bójcie się stawiać dzieci na piedestale, zachwycać się ich najmniejszymi sukcesami! Życie jeszcze będzie próbowało ustawić je w szeregu, a wielu ludzi zrobi wszystko, żeby podciąć im skrzydła i udowodnić, że są niewiele warci. Ale wy, rodzice, tego nie róbcie - powiedziała Doda.

Zobacz najnowsze zdjęcia z Dodą w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: DODA zawiesza karierę: "W mojej rodzinie pojawił się nowotwór"