Doda straci rolę w serialu „Daleko od noszy”, w którym wciela się w szaloną sanitariuszkę, która prowadzi karetkę? Wszystko na to wskazuje! Telewizja Polsat podjęła właśnie decyzję o zdjęciu z anteny „Daleko od noszy. Reanimacja”. Jak doniósł dziś portal Wirtualnemedia.pl, produkcja po raz ostatni w tym sezonie zostanie wyemitowana 29 kwietnia br. Od 6 maja w tym paśmie stacja pokazywać będzie powtórki „Kabaretu na żywo”. Czy to oznacza, że serial już na dobre znika z anteny kanału Zygmunta Solorza?

ZOBACZ: DODA tylko u nas śpiewa razem z fanami na premierze "Riotka Tour" [EXCLUSIVE]

Emisja serialu „Daleko od noszy. Reanimacja” zakończy się po dziewięciu odcinkach, mimo że cała seria reaktywowanego po latach itcomu miała sobie liczyć w sumie 12 odcinków. Produkcja była wznowieniem popularnego przed laty serialu „Daleko od noszy”, w którym jedną z głównych ról odtwarzała zmarła w 2014 roku Anna Przybylska. Do obsady dołączyła w tym roku Doda, która miała przyciągnąć przed ekrany setki tysięcy kolejnych widzów. Jak się jednak okazało, zatrudnienie gwiazdy nie przyniosło najwyraźniej pożądanych rezultatów.

Telewizja Polsat póki co nie zdecydowała się na skomentowania zdjęcia z anteny sitcomu. Nie wiadomo również, czy  stacja pokaże pozostałe odcinki przerwanej, a nakręconej już serii.

Decyzja stacji jest o tyle zaskakująca, że zaledwie przed dwoma tygodniami Doda wraz z resztą ekipy promowała serial podczas jego konferencji prasowej. Dlaczego tak szybko znika on zatem z anteny Polsatu? Czyżby faktycznie wokalistka nie podpasowała widzom w roli szalonej sanitariuszki? A może zwyczajnie tęsknią oni za Anią Przybylską, która była jedną z najjaśniej świecących gwiazd poprzednich serii serialu?

CZYTA TEŻ: DODA wystąpi jako polski support przed koncertem Guns N'Roses!

A wy oglądaliście serial „Daleko od noszy. Reanimacja”? Będziecie tęsknić? A może chętnie obejrzycie „Kabaret na żywo”, który pojawi się w jego miejsce?

Zobaczcie w naszym WIDEO, co Doda mówiła o swojej dotychczasowej pracy na planie serialu „Daleko od noszy. Reanimacja”. Chyba nie spodziewała się takiej decyzji Polsatu...