Doda poleciała do Cannes po raz pierwszy w życiu. Zdobyła oficjalną akredytację finansową, bo jest w Cannes jako producentka filmowa. Dodzie towarzyszy Emil Stępień, producent filmu Pitbull 3, w którym wystąpi Doda. Stępień chodzi z Dodą na gale, gdzie oboje nawiązują nowe kontakty biznesowe. Gościli między innymi na premierze nowego filmu Sofii Coppoli, a w czwartek wieczorem Doda i Emil pojawili się na galowym pokazie nowego sezonu serialu "Twin Peaks". Siedzieli tuż obok legendarnego reżysera, Davida Lyncha. Mając taką okazję, Stępień nie wahał się ani chwili - podszedł do Lyncha, by pogratulować mu nie tylko nowego dzieła, ale i poprzednich kultowych filmów, jak choćby "Blue Velvet" czy "Mullholand Drive". Na żywo filmiki z pokazu "Twin Peaks" w Cannes na Instagramie zamieszczała też Doda. Artystka pochwaliła sie też w social mediach swoimi trzema sukniami, w jakich wystąpiła na czerwonym dywanie. Pochwaliła się dwiema sukienkami mini i jedną maxi. Która stylizacja Dody z Cannes podoba Wam się najbardziej? Zobaczycie je wszystkie w naszej GALERII.

Pierwszy raz na czerwonym dywanie w Cannes Doda wystąpiła w białej sukni z fioletową poświatą. Kreacja Dody z koronek i piór to dzieło francuskiego domu mody Ralph & Russo. Suknia powstała specjalnie dla niej. Kolejny raz Doda wystąpiła na czerwonym dywanie w efektownej "małej białej" marki Nicolas Jebran. Kreacja miała odsłonięte ramiona i cała została wyszyta perłami. Doda dopasowała do niej szałowe okulary. Trzecia sukienka Dody w Cannes to długa wytworna kreacja. Z pozoru skromna, ale gdy zobaczymy jej tył... Okazuje się, że z tyłu sukienka Dody była przezroczysta i zdobiona koralikami. Naprawdę robiła wrażenie!

Doda to nie jedyna piękna Polka, jaka w tym roku gościła w Cannes. Na festiwalu pojawiła się także dziennikarka Grażyna Torbicka, która świętowała w Cannes swoje 58 urodziny. Do Cannes przyleciały też Jessica Mercedes Kirschner oraz Maffashion. Natomiast Dominika Kulczyk w Cannes pochwaliła się nieziemsko (!) drogą stylizacją. Wspomnijmy też Anję Rubik, która w Cannes zadał szyku w aż trzech sukienka mini. Każda wspaniale wyeksponowała jej długie do nieba nogi! Która ze sławnych Polek zaprezentowała się najlepiej na czerwonym dywanie?

WSZYSTKO O CANNES 2017>>

 

Z pozdrowieniami dla pewnych zazdrośnic tez żałujemy ze Was tu nie ma

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) 24 Maj, 2017 o 10:27 PDT