Między słowami" to nowy talk show Hanny Lis. Dziennikarka w domowym zaciszu "prześwietli" każdego swojego gościa. W programie na pewno nie zabraknie elektryzujących osobowości. Jedną z takich bez wątpienia jest gość premierowego docinka programu, którym będzie Doda we własnej osobie!

Doda u Hanny Lis

To już pewne! W premierowym odcinku nowego talk show Hanny Lis „Między słowami" zobaczymy rozmowę dziennikarki z jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. W końcu Doda to osobowość, obok której nie sposób przejść obojętnie!

Hanna Lis w programie "Między słowami" dowie się m. in. czy Doda chciałaby się zakochać, dlaczego nie chce mieć dzieci i czy etap życia jako Singielka ma już za sobą. W talk show zobaczymy też nieco inne oblicze wokalistki. Jak Doda przygotowywała się do roli Czarnej Wdowy w filmie „Pitbull. Ostatni pies”? Co łączy ją z Emilem Stępniem? I czy afera prokuratorska zaszkodziła jej wizerunkowi oraz zarobkom?

UWAGA: Doda wzięła ślub! Z kim, gdzie i kiedy? SPRAWDŹ

„Między słowami" - kiedy emisja na Polsat Cafe

Czy Hanna Lis zadała te pytania Dodzie? Czy gwiazd zdecydowała się na nie szczerze i otwarcie odpowiedzieć? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę, 11 marca o godz. 15:30 na  antenie Polsat Cafe.

Zobaczcie zwiastun tego odcinka talk show „Między słowami". Hanna Lis zachęciła Was do oglądania swojego nowego programu?