Doda zdecydowała w końcu pozbyć się z ciała wszelkich śladów po Radosławie Majdanie. Piosenkarka, która od ponad roku ponownie jest szczęśliwą mężatką, postanowiła dokończyć rozpoczęty w 2017 roku proces usuwania z przedramienia tatuażu "nieśmiertelność" po hindusku. Przypomnijmy, że napis przykrył wykonany kilka lat wcześniej tatuaż z hebrajską wersją imienia jej pierwszego męża. Z czasem jednak i ta wersja tatuażu zaczęła przeszkadzać Dodzie. 

Jestem już po trzecim zabiegu usuwania dziary. To jest taki ból... Ale wiadomo, głupota boli. Zastanówcie się 10 razy, zanim zrobicie tatuaż. I mówię to ja - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Dlaczego Doda usuwa tatuaże?

W odpowiedzi na liczne prośby fanów, Doda postanowiła pokazać, jak obecnie wygląda tatuaż na jej przedramieniu. Przy okazji oświadczyła, że nie będzie więcej prezentować procesu usuwania napisu i pochwali się dopiero końcowym efektem, gdy tatuaż kompletnie zniknie z jej ciała.

Co ciekawe, oprócz pisanej po hindusku "nieśmiertelności", Doda pozbywa się też dwóch innych tatuaży. Jak donosi tabloid, chodzi o znajdujące się w miejscu intymnym serduszko z inicjałami byłego męża oraz tatuaż na żebrach.

O tym, jak Doda wygląda bez tatuaży możecie się przekonać już teraz oglądając film "Pitbull. Ostatni pies", gdzie dzięki charakteryzacji postać grana przez gwiazdę pojawia się na ekranie bez żadnej ozdoby na skórze.

Zobacz, jak aktualnie wygląda słynny tatuaż Dody w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Doda nagrodzona za ideę Artyści Przeciw Nienawiści. Ale nie może w pełni cieszyć się z wygranej...