Doda poleciała do Cannes! Dorota Rabczewska-Stępień gości na Festiwalu Filmowym w Cannes 2018. I nie jest tam sama! Piosenkarce towarzyszy mąż, Emil Stępień, a także fryzjerka i makijażystka. Doda ze swoją ekipą zatrzymała się w luksusowym Hotelu Martinez, tym samym, w którym w czasie festiwalu mieszkają najważniejsze gwiazdy. Wieczorem schodzą po słynnych zakręconych schodach i wsiadają w podstawione pod hotel limuzyny, by pojechać na galową premierę. Doda zapowiedziała, że i jej możemy wypatrywać dziś na czerwonym dywanie. Przypomnijmy, że mąż Dody jest producentem filmowym, więc z zaproszeniami na pewno nie będzie problemu. Rabczewska pierwszy raz na Festiwal Filmowy do Cannes poleciała rok temu. Była obecna m.in. na premierze nowego filmu Romana Polańskiego "Prawdziwa Historia" oraz na premierowym pokazie pierwszego odcinka serialu Davida Lyncha. Jej zeszłoroczny wyjazd do Cannes nie upłynął bez skandalów. A jak będzie w tym roku? Już nie możemy się doczekać Dody na czerwonym dywanie w Cannes!

Doda nie może jednak w pełni cieszyć się pogodą i wyjątkową atmosferą w Cannes, bo jej zatarg z byłym narzeczonym, Emilem Haidarem, powrócił na czołówki gazet. 9 maja prokuratora w Warszawie poinformowała, że sa nowe dowody w sprawie oraz że Dodzie postawiono nowe zarzuty. Adwokat Rabczewskiej-Stępień skomentował doniesienia mediów, a Doda po raz kolejny podkreśliła, że jest niewinna, a cała ta sprawa ma jedynie odciągnąć uwagę od jej ostatnich sukcesów na polu zawodowym, jak i prywatnym. Bo przypomnijmy, że Doda wzięła ślub z Emilem Stępniem - ledwie trzy tygodnie temu para pobrała się w Hiszpanii. Czy razem poradzą sobie z kłopotami? Na pewno! W końcu Doda twierdzi, że Emil jest "tym jedynym" i że w końcu ma mężczyznę, na którym może się oprzeć w każdej sytuacji.

ZOBACZ TEŻ: Emil Stępień - kim jest mąż Dody? Sprawdź!

Na Festiwalu Filmowym w Cannes 2018 nie brakuje też innych polskich gwiazd. We Francji jest już dziennikarka Grażyna Torbicka, a także modelka i żona reżysera Pawła Pawlikowskiego, Małgorzata Bela. A już dziś na czerwonym dywanie obok Dody zobaczymy też m.in. Jessikę Mercedes Kirschner.