Doda poleciała do Cannes! Jubileuszowy 70. Festiwal Filmowy w Cannes trwa od 17 maja. Doda przyleciała do Cannes wczoraj. I uwaga: nie jako piosenkarka, ale jako producentka! Jak informowaliśmy już jakiś czas temu, Doda została producentką filmową i założyła własną firmę producencką. O nowej pasji Doda opowiadała w magazynie "Gala". Doda wyznała wówczas: Pokaże nową jakość, nowe twarze, nowych aktorów. Bo u nas jest tak, że ciągle grają ci sami aktorzy. Jestem prawdziwą kinomanką. Chodzę dwa razy w tygodniu do kina. A jak oglądam polskie filmy, mam wrażenie, że ciągle leci ten sam serial. Ci sami aktorzy, żadnej świeżości. Gdzie jest takie "Miasto 44", gdzie są nowe twarze, fantastyczni młodzi aktorzy? Trzeba ich znajdować, trzeba ich pokazywać światu, Polsce. I ja chcę to robić! Jako producent.Teraz gwiazda może rozpocząć poszukiwania właśnie na festiwalu w Cannes. Doda otrzymała oficjalną akredytacje producencką i weźmie udział w zamkniętych pokazach dla producentów, w targach, a także pojawi się na czerwonym dywanie. I to już dziś wieczorem! Co Doda założy na czerwony dywan w Cannes? My już wiemy!

Doda na czerwonym dywanie w Cannes zaprezentuje się w bajecznej sukience luksusowej marki Ralph & Russo. Doda gościła na pokazie tego francuskiego domu mody dwa lata temu w Paryżu i zakochała się w jej projektach Haute Couture. Na wielkie wyjście Dodę przygotuje sztab marki Yves Saint Laurent. Doda szykuje się na czerwony dywan w swoim apartamencie z tarasem w Hotelu Majestic Barriere, znajdującym się na słynnej promenadzie La Croisette. Jak sądzicie, czy Doda na czerwonym dywanie w Cannes przyćmi inne gwiazdy? A będzie ich sporo! W Cannes codziennie gwiazdy zachwycają stylizacjami. Już nie możemy się doczekać, co pokaże Doda!

A tymczasem, zobaczcie, jak w Cannes wyglądała Maffashion. Za to od wczoraj w Cannes jest Jessica Mercedes Kirschner, kolejna polska modelka. Jessikę do Cannes zaprosiła marka L'Oreal.

Najnowsze zdjęcia z Festiwalu Filmowego w Cannes znajdziecie TUTAJ

 

Dzis czerwony dywan o 17 stej !! Gala z okazji 70 lecia Festiwalu w Cannes !!!! @ralphandrusso

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) 23 Maj, 2017 o 4:08 PDT