Doda w filmie "Pitbull. Ostatni pies" to coś, na co czekają nie tylko najwięksi fani charyzmatycznej artystki. Wszyscy chcą się przecież przekonać, jak jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce poradzi sobie z dużą rolą w najnowszym filmie tak uznanego reżysera, jakim jest Władysław Pasikowski. Dokładna data premiery nowego "Pitbulla" nie jest jeszcze znana, ale dla wszystkich niecierpliwych mamy już pierwsze zdjęcia Doroty Rabczewskiej na planie filmu "Pitbull. Ostatni pies" oraz opis fabuły.

ZOBACZ: KASIA NOSOWSKA o swojej roli w Pitbullu: "To jest zło!". Co jeszcze zdradziła u Wojewódzkiego?

Doda w nowym Pitbullu - jak się prezentuje?

O czym jest "Pitbull. ostatni pies"? Osią fabuły filmu "Pitbull. Ostatni pies" jest dochodzenie policjantów z wydziału terroru mające wyjaśnić śmierć Soczka, partnera Majamiego. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety z powodu zmian organizacyjnych i zwolnień, w wydziale brakuje rąk do pracy. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, komendant ściąga do stolicy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. Tym sposobem w Warszawie zjawia się Despero, Metyl oraz Nielat, zwany obecnie Quantico, który przylatuje prosto z Waszyngtonu. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz - niejaka Czarna Wdowa... 

O tym, jak Doda prezentuje się w filmie "Pitbull. Ostatni pies" możecie się przekonać już teraz sprawdzając naszą GALERIĘ.