Film "Nic się nie stało" wywołał burzę w świecie polskiego show-biznesu. Premierowej emisji dokumentu i następującej po nim dyskusji na żywo z udziałem reżysera Sylwestra Latkowskiego przyglądała się m.in. Doda. Piosenkarka postanowiła potem zapytać swoich fanów o ich zdanie odnośnie tego, co można było zobaczyć i usłyszeć w środowy wieczór na antenie TVP1.

Pod postem Doroty Rabczewskiej-Stępień na Instagramie pojawiło się sporo komentarzy na temat znanych osób wymienionych w kontekście afery pedofilnej w sopockiej Zatoce Sztuki i ich rzekomych powiązań z operującym tam Krystianem W. ps. Krystek. Doda postanowiła odnieść się do komentarzy, które mówiły o ludziach, z którym w przeszłości łączyły ją bliskie więzi. Mowa tu m.in. o jej byłym mężu Radosławie Majdanie i przyjaciółce Blance Lipińskiej.

Doda o Majdanie i Blance Lipińskiej w kontekście "Zatoki Sztuki"

Część komentujących zarzuciło Dodzie brak wcześniejszej reakcji na patologiczne i kryminalne zjawiska w Zatoce Sztuki.

- Z Majdanem rozwiodłam się ponad 10 lat temu, a z Blanką urwał się kontakt na kilka lat, jak się wyprowadziła do Trójmiasta. Co miałam nagłaśniać? - zapytała retorycznie.

Rabczewska-Stępień wyznała także, co prywatnie sądzi na temat zarzutów, jakie padły pod adresem jej byłego męża.

- Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję - odpowiedziała Doda jednemu z komentujących.

Doda i Majdan - historia związku

Dorota Rabczewska i Radosław Majdan poznali się w 2003 roku podczas jednego z meczów w Ustce. Para zaręczyła się w październiku tego roku w trakcie zgrupowania reprezentacji Polski w piłce nożnej w Jerozolimie. Ślub Dody i Majdana odbył się 5 marca 2005 roku. W kwietniu 2007 roku Doda ogłosiła w "Dzień Dobry TVN", że złożyła pozew rozwodowy. Jako przyczynę swojej decyzji podała zdradę małżeńską.

- Uwielbiałam go, ale jego czas się skończył, na jego własne życzenie (...) Dla mnie małżonek, który zdradza żonę zasługuje na jeszcze jedną szansę, ale u innej kobiety - oznajmiła.

Para sfinalizowała swój rozwód 10 stycznia 2008 roku.

Myślicie, że Radosław Majdan zdecyduje się odnieść do słów Dody o jego rzekomym uzależnieniu od seksu?

ZOBACZ TEŻ: "Nic się nie stało". Są oświadczenia Wojewódzkiego, Majdana i Siwiec