Nie milkną echa po premierze kontrowersyjnego filmu Sylwestra Latkowskiego. Tym razem przysłowiowej oliwy do ognia swoim wpisem dodał Jacek Kurski. Na Twitterze byłego polityka Prawa i Sprawiedliwości pojawił się post, w którym przedstawił wyniki oglądalności dwóch filmów poruszających problem pedofili w polskim Kościele i show-biznesie - "Nic się nie stało'' oraz ''Zabawa w chowanego''. 

- Pojedynek filmów o pedofilii w telewizji linearnej: 20.05. Nic się nie stało (TVP1) 3,5 mln; Debata po filmie 2,6 mln. 21.05. Zabawa w chowanego (TVN) 1,9 mln - napisał Jacek Kurski na Twitterze. 

Doda skomentowała wpis Jacka Kurskiego

Słowa Jacka Kurskiego o "pojedynku filmów o pedofilii" spotkały się z olbrzymią krytyką. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Doda. Artystka nie kryła swojego oburzenia całą sprawą i na swoim InstaStory dodała screen tweeta byłego prezesa TVP, który opatrzyła bardzo ostrym komentarzem. 

- Pojedynek? A to nie powinien być przypadkiem wspólny interes dwóch stacji, aby przeciwdziałać pedofilii i w kościele, i w show-biznesie? Wstyd. To nie są zawody, k***a mać - oznajmiła Dorota Rabczewska-Stępień. 

Kilka godzin później po licznych negatywnych komentarzach Jacek Kurski usunął ze swojego wpisu słowo "pojedynek" dodając jednocześnie kolejny post, w którym wyjaśnił całe nieporozumienie. 

Określenie "pojedynek" w poprzednim tweecie było niefortunne w kontekście tematyki. Chodziło rzecz jasna o rutynowe porównanie oglądalności filmów na temat pedofilii. To dobrze, że ten bulwersujący problem społeczny spotyka się z tak dużym zainteresowaniem Widzów - oświadczył były prezes TVP.

ZOBACZ TAKŻE: Doda w mocnych słowach o byłym mężu: "Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję"