Doda w dniu 22.11.2017 została zatrzymana przez prokuraturę. W sieci dość szybko zaczęły pojawiać się memy, za pomocą których internauci komentowali poranne zatrzymanie Dody, które miało trwać, bagatela, 4 godziny, jej przewiezienia do prokuratury na warszawskim Mokotowie oraz przesłuchania. Internauci, jak to mają w zwyczaju, zażartowali z całej sprawy, ale to chyba nie przeszkadza Dodzie. W końcu sama, tuż po wyjściu z komendy, odniosła się do plotek w humorystyczny sposób. Memy z Dodą, komentujące całą sytuację, zaczęły pojawiać się na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Oliwy do ognia dolała dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska, która zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia Dody z prezydentem Andrzejem Dudą oraz ministrem Antonim Macierewiczem i oparzyła je uszczypliwymi komentarzami. Jak zwykle w jej przypadku, nie obyło się bez szybkiej reakcji fanów Dody… Zebraliśmy dla was najnowsze i najzabawniejsze memy związane z zatrzymaniem Dody przez policję. Zobaczcie je wszystkie!

Doda komentuje swoje zatrzymanie przez policję

Co ciekawe, sprawę zatrzymania Dody i jej wizyty w prokuraturze w Internecie zabawnie skomentowała także sama… Doda! Na jej InstaStories wieczorem pojawiły się kadry z filmu „Pitbull: Ostatni Pies”, na których widzimy, jak oficerowie CBS wyprowadzają ją z luksusowej willi, która w filmie będzie zapewne siedzibą jej bohaterki. Co napisała?

Doda w prokuraturze - memy

Zobaczcie w naszej GALERII, w której znajdziecie najzabawniejsze MEMY dotyczące zatrzymania Dody przez policję? Który z nich uważacie za najzabawniejszy? My już mamy swoje typy...