Doda wystąpi w finale programu The Voice of Poland! To niezwykłe wydarzenie, ponieważ artystkę rzadko możemy oglądać w programach rozrywkowych. Doda w The Voice Of Poland zaprezentuje utwór zapowiadający nowy, długo wyczekiwany album. To bardzo osobista piosenka, którą napisała po śmierci swojej ukochanej babci. Przypomnijmy, że babcia Pelagia była dla Dody bardzo ważną osobą. Dorota Rabczewska-Stępień jest bardzo rodzinną osobą, ceniącą tradycyjne wartości. Zawsze podkreślała swoją wielką miłość do rodziców, a także do babci. Często pokazywała też panią Pelagię na zdjęciach na swoim Instagramie. W środę, 20 czerwca, późnym wieczorem Doda poinformowała, że jej babcia nie żyje.

Doda w The Voice Of Poland

Doda bardzo przeżyła śmierć swojej babci. To dla niej nagrała płytę, która ukaże się już w styczniu 2019 roku. W finale The Voice Of Poland wykona singiel zapowiadający krążek. O swoim nowym singlu Doda mówi:

"- Ten singiel promuje płytę, która jest zupełnie inna niż wszystkie w mojej 20-letniej karierze. Po śmierci ukochanej Babci, zgodnie z jej wolą, weszłam do studia i razem z orkiestrą nagrałam kilkanaście piosenek, które były jej ulubionymi melodiami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi, które śpiewałam."

"- Singiel, w przeciwieństwie do reszty utworów, jest autorski. Tekst napisał znany i ceniony autor – Marek Dutkiewicz („Chodź, pomaluj mój świat”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Za ostatni grosz”, „Słodkiego, miłego życia”, „Jolka, Jolka pamiętasz”). Zadzwoniłam do niego i opowiedziałam, co czuję po stracie Babci, i że targają mną teraz zbyt duże emocje, abym mogła napisać to sama. Marek spisał się na medal, mogę powiedzieć, że wyjął mi ten tekst z serca."
 
"- Utwór to połączenie dostojnej orkiestry cenionego Wojtka Zielińskiego z finezją rockowej gitary. Myślę, że Babcia wiedziała co robi, kiedy zależało Jej, żebym pokazała się fanom z dojrzałej strony."

Doda "Nie wolno płakać"

Premiera teledysku Dody "Nie wolno płakać" już w sobotę 1 grudnia o godzinie 21:15. Teledysk będzie dostępny pod TYM LINKIEM. Singiel można z kolei odsłuchać tutaj:

Nowa płyta Dody ma ukazać się 25 stycznia 2019 roku.