Doda ma poważne plany na 2020 rok. Charyzmatyczna wokalistka i producentka filmowa ma zamiar w przyszłym roku m.in. wydać swoją pierwszą autobiografię. Jak donosi tygodnik "Party", Dorota Rabczewska-Stępień pisze ją już od kilku lat. Co się w niej znajdzie? Jak przystało na Dodę, pozycja zapowiada się niezwykle intrygująco. Gwiazda planuje bowiem w końcu opisać ze szczegółami, jak wyglądały z jej perspektywy wszystkie historie, o których przez lata opowiadali publicznie mężczyźni jej życia, czyli m.in. Radosław Majdan i Adam "Nergal" Darski.

- Moi faceci byli tak eleganccy, że po rozstaniu pisali o mnie w książkach. Postanowiłam więc pokazać inne oblicze tych historii - zdradza Doda w rozmowie z magazynem.

Doda wydaje swoją biografię

Autobiografia to niejedyny projekt Dody, który ma ujrzeć światło dzienne w nowym roku. Już wkrótce artystka ma zamiar ogłosić gwiazdy obsady produkowanego przez siebie filmu na podstawie książki "Dziewczyny z Dubaju", który reżyseruje Maria Sadowska. Rabczewska-Stępień dopina również organizację drugiej edycji koncertu Artyści przeciw Nienawiści oraz planuje własną trasę koncertową.

Co ciekawe, Doda nie ukrywa też, że w przyszłym roku chętnie widziałaby siebie w roli... trenerki "The Voice of Poland". Jak więc widać, w 2020 roku u Dody będzie się działo naprawdę sporo.

ZOBACZ: Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek! Co powiedziała?