Doda po raz pierwszy pojawiła się na dużym ekranie w filmie „Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego, który przy okazji wyprodukowała wraz ze swoim obecnym mężem, Emilem Stępniem. Film okazał się wielkim filmowym hitem, a Doda święciła triumfy jako producentka. Jak się teraz okazuje, praca w branży filmowej spodobała się jej na tyle, że w planach ma dwa kolejne projekty: zabawną "kultową" komedię oraz film, który ma powstać na podstawie głośnej książki o polskich prostytutkach, które pracowały w Dubaju. Chodzi o książkę „Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka. Kiedy mają ruszyć zdjęcia do tego projektu?

Doda wyprodukuje film na podstawie „Dziewczyny z Dubaju”

Tego Doda nie chciała zdradzić, choć w programie Gala Studio zapewniła, że jej ekipa już zaczęła pracę nad scenariuszem na podstawie książki „Dziewczyny z Dubaju”:

Tak, podejmujemy się przeniesienia na ekran książki "Dziewczyny z Dubaju". (...) Dzięki Bogu trochę jestem jednak w show-biznesie, więc znam też bezpośrednio koleżanki, które dużo mi na ten temat opowiedzą. (...) Będę miała informacje z pierwszej ręki.

Doda zdradziła też, czy planuje zagrać w tym filmie:

Nie, nie wystąpię. No gdzie?! Nie zmienia to faktu, że najchętniej widziałabym się w komedii. Ale komedię też będziemy produkować, więc może uda się tam...

Jak się zatem okazuje, Doda swój film na podstawie książki Krysiaka chce wzbogacić o nowe, jeszcze nikomu nieznane wątki.

Czy to znaczy, że Doda już planuje kolejny wielki, filmowy skandal? Myślicie, że będzie z tego hit na skalę poprzednich "Pitbulli"?