Doda od wielu miesięcy przygotowywała swój muzyczny powrót, na który jej fani czekają już od prawie pięciu lat. W końcu, w Sylwestra, gwiazda opublikowała w sieci swój nowy singiel zatytułowany "Riotka", który kilka godzin później wykonała na koncercie "Sylwestrowa Moc Przebojów" w Gdyni.

Piosenka została dobrze przyjęta przez krytyków i fanów Rabczewskiej i była nawet emitowana na antenie jednej z holenderskich rozgłośni radiowych. Potem Doda, sugerując, że jest gotowa na wyjazd na konkurs Eurowizji, opublikowała anglojęzyczną wersję "Riotki", zatytułowaną "Not Over You".


ZOBACZ: Sylwestrowy koncert Dody

Fanom gwiazdy kończy się już jednak cierpliwość w oczekiwaniu na informacje o jej trzecim albumie albo chociaż kolejnym promującym go singlu. Niestety, okazuje się, że Doda nadal ma zamiar śpiewać "Riotkę", a już jutro wykona ją na żywo podczas kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami"!

Na profilu popularnej wśród gwiazd marki Laurelle pojawiło się nawet zdjęcie fragmentu uszytej specjalnie dla wokalistki kreacji w soczystym, bordowym kolorze, w której Rabczewska pokaże się w tanecznym show. Będzie to dopiero drugi występ gwiazdy z jej nowym singlem. Czy to oznacza, że jej fani jeszcze długo będą musieli czekać na jej kolejną propozycję?

Przypomnijmy, że niedawno tabloidy rozpisywały się, że Doda i nagrywająca dla tej samej wytwórni Edyta Górniak walczą o czerwcową datę premiery swoich krążków.

Jak myślicie, której uda się opublikować nowy materiał wcześniej?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Doda - Maryla Rodowicz chętnie zaśpiewa na jej ślubie!