Niecały miesiąc temu Doda hucznie świętowała swoje 33 urodziny. Ten wyjątkowy dzień świętowała w towarzystwie najbliższych przyjaciół, ale także osób, z którymi współpracuje na co dzień. Prawie 100 osób zgromadziło się w warszawskiej Endorfinie, by uczcić urodziny Dody. Cała impreza odbyła się w klimacie „Alicji w Krainie Czarów”. Od początku na imprezie nie brakowało atrakcji, Doda wystąpiła kilka razy na żywo, a na koniec wszyscy bawili się razem na parkiecie.

Echa po urodzinowej imprezie Dody wciąż nie cichną. Wokalistka zdobyła się na piękny gest i wystawiła na aukcję samochód i to nie byle jaki! Doda wystawiła na aukcję swoje wyjątkowe urodzinowe auto, które zostało przerobione na... Kota z Cheshire, czyli jedną z najważniejszych postaci z bajki „Alicja w Krainie Czarów”. To właśnie tym pojazdem Doda wjechała na swoją imprezę urodzinową.

ZOBACZ: DODA - tak świętowała swoje 33. urodziny! [DUŻO ZDJĘĆ]

Samochód Dody można wylicytować na specjalnej charytatywnej aukcji, o czym Doda poinformowała na swoim Facebooku.

W związku z Waszymi licznymi prośbami i mailami, abym wystawiła swoje rzeczy na aukcję - postanowiłam zrobić krok dalej i przygotować dla Was coś EXTRA!  Gorąco zachęcam do zaangażowania się w aukcję charytatywną, w której będziecie mogli wylicytować moje urodzinowe auto - wystylizowane na Cheshire Cat z powieści "Alicja w Krainie Czarów". Cel, na który zostanie przeznaczony cały zysk - wybieracie Wy. Wystarczy, że wskażecie cel w komentarzu pod tym postem, a wygra ten z największą liczbą like’ów. Głosowanie czas start! - głosujcie do piątku (17 marca) do godz. 12.00. Licytacja urodzinowego samochodu ruszy w chwili, gdy wspólnie wybierzemy cel! Do dzieła! - napisała Doda na Facebooku.

Doda poprosiła również fanów, by wskazali cel, na jaki ma przeznaczyć zysk z licytacji. Za ile ktoś kupi auto Dody? Dowiemy się już niedługo. W naszej GALERII macie okazję podejrzeć, jak wygląda samochód Dody. Na pewno jest jedyny w swoim rodzaju! Natomiast my czekamy, kiedy Doda wystawi na licytację swój T-shirt Diora "We Should All Be Feminists" - my na pewno będziemy o niego walczyć ;-)