Doda zachwyciła się wywiadem, jakiego Weronika Rosati udzieliła w naszym internetowym programie "Gala Studio". Aktorka w rozmowie z Natalią Hołownią bardzo się otworzyła i pozwoliła sobie nawet na łzy wzruszenia. Rosati wyznała, że choć marzyła o dziecku, to nie sądziła, że będzie samotną matką. A jednak jej życie ułożyło się tak, że wkrótce po narodzinach córki Elizabeth rozstała się ze swoim partnerem. Wywiad z Weroniką Rosati w "Gala Studio" rzeczywiście jest bardzo poruszający, ale też dający nadzieję - zwłaszcza kobietom, które są w takiej samej sytuacji, jak aktorka, i muszą zmagać się z wychowywaniem dziecka w pojedynkę. Urzekająca jest też szczerość i skromność gwiazdy, która jest przecież nie tylko niezwykle piękną, ale też bardzo utalentowaną aktorką - na swoim koncie ma m.in. występy u boku Ala Pacino, Nicolasa Cage'a, Collina Farrella, Sharon Stone oraz nominację do Orła za rolę w filmie "Obława". Zapewne właśnie ta szczerość Rosati tak bardzo poruszyła Dodę. W końcu artystka od lat podkreśla, że wspiera kobiety na każdym polu, kibicuje im i marzy o damskiej solidarności w show-biznesie. Dorota Rabczewska jest też jedną z nielicznych polskich gwiazd, które nie stosują autocenzury i zawsze mówią to, co myślą, bez względu na konsekwencje. Jak Doda skomentowała nasz wywiad z Weroniką Rosati? Sprawdź PONIŻEJ.

Doda o wywiadzie z Weroniką Rosati w "Gala Studio"

We wtorek wieczorem Doda udostępniła nowy wywiad z Weroniką Rosati na swoim fanpage'u wraz z takim opisem:

Wiecie, że szołbiznes znieczulił mnie po 20 latach na tyle, że rzadko co robi na mnie wrażenie.... Ale ten wywiad naprawdę polecam! Wyróżnia się na tle słodko-pierdzących pr-owo ratujących, bądź zakłamujących rzeczywistość i prawdziwą twarz, wywiadów. Szczere i prawdziwe, wzruszające wręcz poruszające historie aktorki opowiadającej o swoim życiu. O ŻYCIU, tak ciężkie i proste zarazem, nieprawdaż? Weronika Rosati gdybyś miała ochotę na babski wieczór ładujący pozytywną energią - jestem do usług!

Dwa miesiące wcześniej Doda również gościła w programie "Gala Studio". Jak zawsze była szczera do bólu, nie cenzurowała swoich wypowiedzi, a w rozmowie były i momenty śmiechu, i wzruszeń. Wywiad z Dodą obejrzysz TUTAJ. Tym razem Doda doceniła szczerość innej artystki. A o tym, że jej słowa zrobiły na niej wrażenie, nie wahała się powiedzieć publicznie. Rosati odwdzięczyła się Rabczewskiej - opublikowała jej wpis na Instagramie wraz ze słowami:

Dziękuję @dodaqueen, a was zachęcam do obejrzenia tego wywiadu na www.gala.pl. Dziekuję @nataholownia

Przypomnijmy, że Doda jest już nie tylko piosenkarka, ale też aktorką i producentką. Razem z mężem, Emilem Stępniem, wyprodukowała film "Pitbull. Ostatni pies", który cieszył się uznaniem fanów i krytyków. Może teraz Rabczewska zaproponuje rolę w kolejnej swojej produkcji Weronice Rosati? Jeśli tak - my na pewno pójdziemy do kina!

 

ZOBACZ wywiad z Weroniką Rosati w "Gala Studio" PONIŻEJ: