Jak się okazuje, zeszłotygodniowy wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie wcale nie kończy sądowych potyczek między Dodą, a Agnieszką Woźniak-Starak. Postępowanie w sprawie pobicia prezenterki zostało co prawda umorzone, ale już szykuje się… kolejny proces! Tym razem o wyjątkowo wysokie odszkodowanie, które piosenkarka chce wywalczyć od dziennikarki TVN.

HOT NEWS: Agnieszka Woźniak-Starak przegrała z Dodą. Piosenkarce udowodniono jedynie użycie pistoletu… na wodę!

Doda zamierza podobno wytoczyć Agnieszce proces, bo czuje się pokrzywdzona niesłusznymi oskarżeniami o pobicie. Zdaniem wokalistki, poniosła ona niemierzalnie duże straty moralne oraz finansowe, w tym te z tytułu utraconych kontraktów muzycznych i reklamowych.

Jak zapowiedziała gwiazda, pozew ma już niedługo trafić do sądu. Najbardziej szokująca w tym wszystkim jest kwota, o którą Doda chce walczyć z gospodynią Azja Express. Spekuluje się bowiem nawet o 1 milionie złotych!

Warto w tym miejscu zauważyć, że ostatnia decyzja Sądu Apelacyjnego w Warszawie oraz zapowiedź Dody rozpoczęcia nowego postępowania to nieoczekiwany zwrot w konflikcie między piosenkarką a dziennikarką. W końcu jeszcze w marcu tego roku to niedoszła wówczas żona Piotra Woźniaka-Staraka triumfowała po wygranej w sądzie pierwszej instancji. Doda została wtedy skazana na 6 miesięcy ograniczenia wolności w formie prac społecznych. Wokalistka odwołała się jednak od tamtego wyroku i... wygrała!

Sąd drugiej instancji orzekł co prawda, że piosenkarka „naruszyła nietykalność cielesną” Agnieszki Woźniak-Starak, grożąc jej pistoletem na wodę, ale wywołało to znikomą szkodę. Sędzia orzekł też, że Doda nie musi płacić za proces i koszty sądowe poniesie prezenterka.

CZYTAJ TEŻ: Doda dla Gala Studio: Rok temu złamano mi serce, ale nie żałuję żadnego swojego związku [WYWIAD WIDEO]

Jak dalej potoczą się sądowe perypetie wokalistki i dziennikarki? Pokaże najbliższy czas. Póki co i Doda, i Agnieszka Woźniak-Starak angażują się w nowe przedsięwzięcia zawodowe. Doda skupia się na promocji reaktywowanego zespołu Virgin, gra w teatrze, a wkrótce też w filmie Pitbull 3, Agnieszka Woźniak-Starak wraca zaś do Dzień Dobry TVN, w którym na jakiś czas ma zastąpić Kingę Rusin.