Doda jurorką w "The Four. Bitwa o sławę"? Według dwutygodnika "Party", wokalistka otrzymała propozycję udziału w nowym muzycznym show, który ma być hitem wiosennej ramówki Polsatu. Producenci najchętniej widzieliby gwiazdę właśnie za stołem jurorskim, gdzie w amerykańskiej edycji zasiadają Meghan Trainor, P.Diddy oraz DJ Khaled. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy Doda przystała na propozycję producentów i czy zobaczymy ją w formacie. Mówi się jednak, że swój udział w "The Four" potwierdził już wokalista zespołu LemOn - Igor Herbut. W roli prowadzącej osoby zaangażowane w show najchętniej widziałyby Barbarę Kurdej-Szatan, która po udziale w "Tańcu z Gwiazdami" stała się jedną z największych gwiazd stacji.

Doda i Basia Kurdej-Szatan w programie "The Four"?

Na czym polega program "The Four. Bitwa o sławę"? Na początkowym etapie programu, na bezpiecznych fotelach pojawi się czwórka najlepszych wokalistów, tzw. pewniaków. Wraz z trwaniem show na scenie będą pojawiali się kolejni uczestnicy, starający się podbić serca jurorów i publiczności oraz strącić Czwórkę z krzeseł. Rywalizacja między wokalistami zasiadającymi w fotelach a nowymi uczestnikami będzie rozgrywała się w formie muzycznych pojedynków.

Program "The Four", mimo że jest najmłodszym muzycznym talent show na rynku, zawładnął już sercami widzów na świecie. Był dotychczas emitowany w USA, Brazylii, Rosji, Peru, Grecji, Izraelu, Kazachstanie, na Litwie i w Rumunii. Producentem wykonawczym show na zlecenie telewizji Polsat będzie Rochstar SA.

"The Four. Bitwa o sławę": kiedy premiera?

Program „The Four Bitwa. Bitwa o sławę” obejrzymy już od marca w Polsacie. Zwiastun show możecie zobaczyć poniżej: