Dorota R. zatrzymana przez prokuraturę! Jak podał dziś rano rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, chwilę po godzinie 10.00 Doda trafiła do aresztu policyjnego, Jej zatrzymanie ma związek ze sprawą jej byłego narzeczonego, Emila H., który rzekomo na jej polecenie miał być szantażowany przez jej obecnego partnera, Emila S. oraz wynajętych przez niego gangsterów. Postępowanie policji ma na celu ustalić, czy wokalistka i producent filmowy faktycznie dopuścili się czynu karalnego. Jak podano, piosenkarce grozi nawet 5 lat więzienia.

Doda w areszcie

Wiosną w "Gazecie Finansowej" opisano sprawę, w jaką zamieszani mieli być m.in. Doda i Emil S. Para miała nawiązać współpracę z gangsterami, którzy przychodzili do biura Emila Haidara z żądaniem zapłaty kwoty opiewającej na milion złotych. Zarówno Emil S. jak i Doda zdementowali od razu te doniesienia w oficjalnym oświadczeniu, opisując całą aferę jako "pomówienie". Na początku września sprawa nabrała jednak nieoczekiwanego zwrotu akcji. Co się wówczas wydarzyło?

Emil S. zatrzymany przez policję

Producent filmowy Emil S. został wtedy zatrzymany przez policję pod zarzutem nękania Emila Haidara. Podczas przeszukania w jego domu znaleziono 3 gramy kokainy. 7 września 2017 r. postawiono mu zarzuty prokuratorskie. Bliski przyjaciel Dody wyszedł jednak na wolność ponieważ wpłacił 100 tys. zł kaucji. Sprawa nieco ucichła

Doda - w której komendzie w Warszawie przebywa?

Niektóre media donoszą dziś od rana, że Doda przebywa obecnie w komendzie policji na Mokotowie. Prokurator okręgowy podobno zarządzał doprowadzenia gwiazdy siłą na komisariat, ponieważ piosenkarka nie stawiała się na przesłuchania, będąc świadkiem w sprawie.

Czy Doda usłyszy zarzuty? Tego póki co nie wiadomo. Jak podają serwisy internetowe, policja nie mogła wyprowadzić gwiazdy z jej mieszkania przez 4 godziny. To się nazywa gwiazdorska siła oporu ;-) Czekamy na pierwszy komentarz Dody w tej sprawie. A może to były tylko zdjęcia na planie filmu o gangsterach"Pitbull. Ostatni Pies", w którym artystka gra i który produkuje? W końcu w przypadku Dody z pewnością można się spodziewać niespodzianek!

Oświadczenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie w sprawie Doroty R.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie wystosowała już oświadczenie w tej sprawie. Co napisała? Przeczytacie poniżej oraz w naszej GALERII: