Doda przerywa karierę. Wokalistka zdecydowała się opublikować na Facebooku przejmujący wpis, w którym wyznała, że w jej rodzinie pojawił się nowotwór. Ostatnie miesiące były dla Dody wyjątkowo pracowite. Artystka była pomysłodawczynią i jedną z organizatorów historycznego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści". Było to największe i najważniejsze od lat wydarzenie muzyczne w Polsce. Na pomysł organizacji wydarzenia wpadła, gdy dowiedziała się o tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Pobudką do zabójstwa prezydenta była właśnie nienawiść. Na scenie pojawili się m.in. Maryla Rodowicz, Margaret, Cleo, Grzegorz Hyży oraz właśnie Doda i Justyna Steczkowska. Niestety niedługo po ogromnym sukcesie, Doda otrzymała straszną wiadomość, dotyczącą jednego z członków jej rodziny.

Doda: "W mojej rodzinie pojawił się nowotwór"

Doda poinformowała, że u jednego z jej bliskich zdiagnozowano nowotwór. W związku z tym wokalistka postanowiła przerwać karierę, a wszystkie zobowiązania zawodowe, przełożyć na później:

"Niestety nie mam dobrych informacji.W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie."

W ciężkim okresie, Doda może liczyć na wsparcie swoich oddanych fanów, którzy w komentarzach dodają jej otuchy. Przyłączamy się do słów wsparcia dla Doroty i trzymamy kciuki za powrót do zdrowia jej bliskiej osoby.