Doda powoli odkrywa karty. Gwiazda polskiej estrady, który obecnie spełnia się w roli producentki filmowej, zaprezentowała fanom kolejnego aktora, który wcieli się w jedną z głównych ról w "Dziewczynach z Dubaju". Piosenkarka ujawniła, że obok przystojnego aktora i modela Giulio Berruttiego z Włoch na ekranie zobaczymy także gwiazdora wielu polskich produkcji o tematyce wojennej, Józefa Pawłowskiego.

ZOBACZ: Giulio Berruti - kim jest gwiazdor "Dziewczyn z Dubaju"? Zagrał już w erotyku w stylu "Greya" i filmie z Seleną Gomez!

- Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie. Przedstawiam mam drugą główną rolę męską filmu "Dziewczyny z Dubaju". Jestem fanką Józefa Pawłowskiego od lat i tak bardzo cieszę się że wystąpi w moim filmie - napisała.

Piosenkarka zdradziła przy okazji, że to jeszcze nie koniec ogłoszeń na temat obsady "Dziewczyn z Dubaju".

- Jeszcze czeka Was wiele polsko-zagranicznych niespodzianek w związku z obsadą tego filmu - dodała.

Kim jest Józef Pawłowski?

Józef Pawłowski urodził się 29 sierpnia 1990 w Nowym Dworze Mazowieckim. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Na swoim koncie ma role w popularnych serialach telewizyjnych: "Czas honoru", "Dziewczyny ze Lwowa", "Bodo", Wojenne dziewczyny" i "Diagnoza". 

Na dużym ekranie można go było oglądać m.in. w filmach "Miasto 44", "Jack Strong", "Piłsudski", "Na bank się uda" i ostatnio w "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego, który w kinach obejrzało ponad milion widzów. Produkcja ostatnio przez dłuższy czas okupowała także pierwsze miejsce najchętniej oglądanych filmów na polskim Netflixie.

Doda na razie nie zdradziła, w jaką postać Józef Pawłowski wcieli się w "Dziewczynach z Dubaju".

Zobacz zdjęcia aktora w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: "Dziewczyny z Dubaju" - data premiery, obsada, fabuła, opis