Doda zmniejszyła biust. Napisała to oficjalnie dziś po południu na Facebooku, nad zdjęciem z wczorajszej gali. Być może artystka zrobiła to, bo wiele osób zauważyło, że jej sylwetka jest nieco drobniejsza. Rabczewska, znana z tego, że zawsze mówi, jak jest, od razu przyznała, że zmniejszyła piersi. Przypomnijmy, że Doda wiele lat temu powiększyła biust. Teraz wróciła jednak do swojego naturalnego rozmiaru. Czy jest to kolejny przejaw jej nowego, bardziej subtelnego i naturalnego wizerunku? Doda zrezygnowała już z mocnej opalenizny, z doczepiania rzęs, wróciła do naturalnego koloru włosów, a na co dzień w ogóle się nie maluje. I wygląda chyba najlepiej w karierze! Rezygnacja z mocnego makijażu sprawiła, że Rabczewska prezentuje się młodo, wdzięcznie i promiennie. Zaś mąż Dody, Emil Stępień, jest zachwycony jej nowym wizerunkiem. My także! Rozmawialiśmy dziś z Dodą, by dowiedzieć się, dlaczego postanowiła poinformować o zmniejszeniu rozmiaru biustu oraz dlaczego zdecydowała się na tę zmianę. Sprawdź PONIŻEJ, co nam powiedziała.

Doda zmniejszyła biust. Mamy komentarz gwiazdy!

Doda przyznała publicznie, że pomniejszyła biust. Potwierdziła to w rozmowie z nami:

Już dawno to zrobiłam, parę lat temu - mówi Doda.

Gdy zapytaliśmy, dlaczego to zrobiła, odpowiedziała ze śmiechem:

Bo mi się znudził.

Przypomnijmy, że na wyjęcie silikonowych wkładek przed laty zdecydowała się też Victoria Beckham. Zdecydowała się na zabieg wtedy, gdy zamierzała zastąpić karierę muzyczną karierą w branży mody. I, jak wiemy, w tej drugiej branży odniosła spektakularny sukces!

W poniedziałek Doda gościła na gali Róże Gali 2018. Na czerwonym dywanie pozowała w cytrynowożółtej cekinowej sukni i we włosach związanych w kok. W jej uszach dało się zauważyć duże kolczyki w kształcie płyt CD.

Już wkrótce Doda leci do Dubaju, gdzie będzie powstawał kontrowersyjny film "Dziewczyny z Dubaju". Dowiedz się więcej PONIŻEJ: