#DollyPartonChallenge to nowe internetowe wyzwanie, które rozpoczęła Dolly Parton. Amerykańska gwiazda muzyki country opublikowała na Instagramie kolaż składający się z czterech swoich zdjęć, podpisując każde nazwą innego serwisu społecznościowego. Zamieszczony zaledwie kilka dni temu post od razu stał się prawdziwym hitem internetu. Polubiło go już ponad 700 tysięcy osób. 

- Znajdź sobie kobietę, która potrafi to wszystko - napisała pod zamieszczonym postem Dolly Parton

Na pierwszym zdjęciu widzimy Dolly Parton ubraną w żakiet. Piosenkarka swoim eleganckim strojem nawiązała do nazwy portalu specjalizującego się w kontaktach zawodowo-biznesowych, Linkedin. Na kolejnej fotografii, przeznaczonej na Facebooka, 74-latka ma na sobie świąteczny sweterek. Na Instagrama gwiazda muzyki wrzuciłaby czarno-białe zdjęcie z młodości, na którym trzyma gitarę. Fanów artystki najbardziej jednak rozbawiła ostatnia fotografia z sesji dla "Playboya" z 1978 roku, gdzie Parton przebrana jest za króliczka. Artystka wstawiłaby ją na serwis randkowy, Tinder.

Post Dolly Parton od razu stał się prawdziwym hitem. Pomysł podchwyciło już wiele tysięcy internautów, wykorzystując do całej akcji hashtagu #dollypartonchallenge. Inne gwiazdy i celebryci również przyłączyli się do wyzwania. Swoją wersją Challenge’u Dolly Parton pochwalili się już m. in. Ellen DeGeneres, Oprah WinfreyGordon Ramsay. Jedną z pierwszych polskich gwiazd, która również pokazała jakie zdjęcia wrzuciłaby na Linkedin, Facebooka, Instagrama i Tindera, była aktorka, Joanna Koroniewska. Podobny kolaż stworzyły także Joanna PrzetakiewiczAda Fijał, Weronika Rosati i Aneta Zając.  

#DollyPartonChallenge - na czym polega akcja?

O co chodzi w challenge'u Dolly Parton? Żeby wziąć udział w akcji piosenkarki do sieci należy wrzucić kolaż swoich czterech zdjęć, podpisując każde z nich nazwą innego portalu społecznościowego. Do wyzywania piosenkarki internauci wykorzystują serwisy Linkedin, Facebook, Instagram i Tinder. Wszystkie cztery charakteryzuje inna tematyka, co wiąże się z tym, że do każdego pasuje inna fotografia. 

Dołączycie do akcji?

Kolaże gwiazd, które wzięły udział w challenge'u Dolly Parton znajdziecie w naszej GALERII.