Kim jest Dominic D’Angelica? Tego uśmiechniętego przystojniaka z pewnością nie trzeba przedstawiać widzom 9. edycji "Top Model". Do programu zgłosił się razem z bratem bliźniakiem, który niestety ze względu na pandemię, nie mógł przylecieć do Polski i wziąć udziału w rywalizacji. Charyzmatyczny Dominic dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy dotarł aż do samego finału i już w środę powalczy o zwycięstwo w programie oraz nagrodę główną - kontrakt z agencją modeli i modelek, okładkę "Glamour" i 100 tysięcy złotych. 

Dominic D’Angelica po ewentualnej wygranie w "Top Model" chciałby podróżować po świecie i zająć się modelingiem. Razem z bratem marzy o własnym show telewizyjnym. Interesuje się modelingiem, aktorstwem, skateboardingiem, gotowaniem oraz fryzjerstwem. Lubi zachęcać innych do pogoni za ich marzeniami. 

Dominic D’Angelica: pochodzenie, tragedia rodzinna

Dominic urodził się i wychował w stanie Kalifornia w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna niestety nie miał łatwego dzieciństwa - kiedy miał zaledwie 5 lat, jego ojciec został zamordowany, a on z bratem i matką musieli wyprowadzić się z domu, na który nie było ich już stać. Kiedy po śmierci ojca jego matka związała się z nowym partnerem, przydarzyła się kolejna tragedia. Ojczym uległ poważnemu wypadkowi, a następnie przedawkował leki przeciwbólowe. Mimo że został okrutnie doświadczony przez los, Dominic stara się pozytywnie patrzeć na życie i dąży do spełniania kolejnych marzeń.

Dominic D’Angelica: wiek, wzrost

Finalista "Top Model 9" ma 30 lat i mierzy 185 cm.

Dominic D’Angelica i Patrycja Sobolewska z "Top Model" są razem?

W czasie trwania 9. edycji "Top Model" Dominic D'Angelica i Patrycja Sobolewska szczególnie się do siebie zbliżyli. Oboje nie ukrywali, że połączyła ich szczera przyjaźń, ale model przy każdej możliwej okazji podkreślał, że do pięknej blondynki czuje też coś więcej. Czy po wyjściu z domu modelek i modeli Dominic i Patrycja postanowili spróbować być razem? Tego na razie nie wiadomo, ale my z pewnością będziemy dalej śledzili ich relację i informowali Was na bieżąco.

Dominic D’Angelica: Instagram

Dominic D'Angelica funkcjonuje na Instagramie pod nazwą @iamdominicdangelica. Jego profil obserwuje obecnie ponad 141 tys. osób.