Dominic D'Angelica nie wystąpi w finale "Top Model 9"! Stacja zdecydowała się usunąć z rywalizacji 30-latka, który od wczoraj jest bohaterem głównych stron portali plotkarskich. W sieci pojawiły się informacje jakoby pochodzący z Kalifornii model, miał dopuścić się przestępstw seksualnych wobec nieletniej. Według krążących na Twitterze screenów, Dominic D'Angelica jest wpisany na listę amerykańskich przestępców seksualnych. 

ZOBACZ: SKANDAL W "TOP MODEL": Dominic D'Angelica oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym?

Dominic D'Angelica zdyskwalifikowany z "Top Model"! Nie wystąpi w finale

Warto zaznaczyć, że do tej pory autentyczność artykułów w amerykańskiej prasie i screenów z rządowych stron nie została potwierdzona przez żadne wiarygodne źródła. Sytuacji nie skomentował też sam Dominic D'Angelica. Mimo to fani domagali się usunięcia 30-latka z finału "Top Model" i oczekiwali, że TVN wyda w tej sprawie odpowiednie stanowisko. Jak się okazuje, stacja zdecydowała się na radykalne kroki.

We wtorkowe południe, na dzień przed finałem władze TVN podjęły decyzję o usunięciu Dominica D'Angeliki z programu.

- W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje- poinformował Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej w TVN Grupa Discovery.