Dominic D'Angelica wrócił na Instagram. Pochodzący z Kalifornii model po blisko dziesięciu dniach od pojawienia się w polskich mediach informacji, że w przeszłości dopuścił się przestępstw seksualnych wobec nieletniej, zdecydował się zabrać głos. Dominic, który po wybuchu kryminalnej afery z jego udziałem został usunięty z finału 9. edycji "Top Model", postanowił podziękować swoim wiernym fanom za wsparcie w tych ciężkich dla niego chwilach. Przy okazji 30-latek ponownie zaprzeczył, jakoby był przestępcą seksualnym. 

ZOBACZ: Dominic D'Angelica usunięty z finału Top Model! "Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu"

Dominic D'Angelica zabrał głos w sprawie wydarzeń z 2011 

- Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Nie było mnie chwilę, ale tęskniłem za każdym z Was. Chciałbym też powiedzieć, że jestem wdzięczny za każdego z Was, który okazał mi dużo miłości w tym trudnym czasie. Powróciłem do 2011 i do czegoś, czego nie zrobiłem i to była dla mnie jedna z najtrudniejszych chwil w życiu. Chciałbym Wam więc tylko wszystkim bardzo podziękować. Wrócę niedługo, żeby powiedzieć więcej o moim stanowisku w całej sprawie. Teraz chciałem tylko sprawdzić, czy wszystko u Was dobrze. Życzę Wam miłego weekendu i bądźcie bezpieczni. Kocham Was! - oznajmił. 

Przypomnijmy, że Dominic D'Angelica nie po raz pierwszy odniósł się do wydarzeń sprzed dziewięciu lat. 30-latek chwilę przed finałem modowego show opublikował w sieci specjalne oświadczenie, w którym skomentował oskarżenia pod jego adresem.

- Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu w 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu. Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu. Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu, kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w areszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne. Nie jestem przestępcą seksualnym - napisał. 

SPRAWDŹ: Dominic D'Angelica: kim jest prywatnie? Wiek, pochodzenie, Instagram