Ślub Dominiki Gawędy i Macieja Szczepanika do ostatniej chwili trzymany był w największej tajemnicy! Uroczystość odbyła się w urokliwym miejscu między Warszawą a Krakowem. Co warte odznaczenia, Dominika i Maciej udostępnili zdjęcia ze ślubu i wesela tylko portalowi wedding.pl, którego dyrektor kreatywną jest dziennikarka i prezenterka Agnieszka Hyży. Przypomnijmy, że w serwis zainwestował sam Robert Lewandowski. Agnieszka Hyży zajęła się też organizacją wesela pary. A jak wyglądał ślub Dominiki Gawędy i Maćka Szczepanika? Jak zaprezentowała się panna młoda i kto uszył jej suknię ślubną? Poznajcie wszystkie szczegóły ślubu wokalistki Blue Cafe i gitarzysty zespołu Pectus!

ZOBACZ: DOMINIKA GAWĘDA pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego! [ZDJĘCIA]

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik zdecydowali się na romantyczny ślub plenerowy w ogrodach Pałacu Chojnata. Para młoda wymarzyła sobie, że ich ślub odbędzie się w gronie jedynie najbliższych przyjaciół i rodziny, bez udziału mediów. Dzięki temu parze udało się utrzymać szczegóły uroczystości w tajemnicy do ostatniej chwili!

Dominika Gawęda poszła do ślubu w sukni zaprojektowanej przez Violę Piekut. Wybór projektantki nie był przypadkowy. Dominikę i Violę od wielu lat łączy przyjaźń. Piekut nieraz szyła też kostiumy sceniczne dla Dominiki. Patrząc na zdjęcia ze ślubu Gawędy i Szczepanika, widać, że panna młoda czuła się w swojej kreacji wspaniale!

Suknia ślubna DominikiGawędy była niezwykle romantyczna, dziewczęca i subtelna. Kreacja w kształcie litery A podkreśliła atuty figury panny młodej, a także dodała jej wdzięku. Nie mniej elegancko prezentowała się także pan młody. Maciej Szczepanik na dzień ślubu wybrał dla siebie białą koszulę, czarny garnitur i muszkę w dokładnie takim samym kolorze.

Na ślubie Gawędy i Szczepanika bawili się nie tylko członkowie zespołów Blue Cafe i Pectus, ale także m.in. Viola Piekut i wizażystka gwiazd, Anna Ampulska.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądał ten niezwykły czas dla Dominiki i Maćka ;-)