Dominika Gawęda, wokalistka Blue Cafe, wyszła za mąż za Macieja Szczepanika z zespołu Pectus w sobotę, 30 lipca 2017 roku. Ceremonia zaślubin zorganizowana została z dala od mediów, w kameralnej, rodzinnej atmosferze. Parze bardzo zależało na tym, aby ślub utrzymać jak najdłużej w tajemnicy. I faktycznie, udało im się to do ostatniej chwili. O ślubie Dominiki Gawędy dowiedzieliśmy się dopiero z Facebooka i Instagrama, gdzie zdjęcia z ceremonii zamieszczali zaproszeni goście. Dominika Gawęda poszła do ślubu w sukni zaprojektowanej przez Violę Piekut. Wybór projektantki nie był przypadkowy. Dominikę i Violę od wielu lat łączy przyjaźń. Piekut nieraz szyła też kostiumy sceniczne dla Dominiki. Teraz projektantka dodała zdjęcie na którym widać, że Gawęda miała nie jedną, ale dwie suknie ślubne!

 

Suknia ślubna Dominiki Gawędy była w klimacie romantycznym, dziewczęcym i bardzo subtelnym. Kreacja w kształcie litery A podkreśliła atuty figury panny młodej, a także dodała jej wdzięku. Po ceremonii zaślubin, wokalistka przebrała się w krótszą, znacznie wygodniejszą sukienkę, również zaprojektowaną przez Violę Piekut. Druga kreacja sięgała do połowy łydki i była cała wyszywana cekinami. Oprócz tego, dół sukienki zdobiły gęste, białe pióra. W obydwu sukienkach Dominika Gawęda prezentowała się naprawdę zjawiskowo!

POLECAMY: ŚLUB AGNIESZKI SZULIM I PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA panna młoda miała aż cztery, a nie trzy suknie ślubne! Czwarta najseksowniejsza?

Decydowanie się na kilka sukni ślubnych to nowa moda, której poddają się kolejne polskie gwiazdy. Na swoich ślubach kilkukrotnie przebierały się między innymi Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdach, czy Aleksandra Kwaśniewska.

W której sukni Dominika Gawęda podoba Wam się bardziej? ;)