Dominika Gawęda rzadko aż tak diametralnie zmieniała fryzurę. Piosenkarka przyzwyczaiła nas już do swoich długich, nieco rudawych włosów, które najczęściej puszczała po prostu luźno na ramiona. Tym razem jednak Dominika postanowiła zaszaleć i znacznie skróciła włosy oraz postawiła na nowe cięcie grzywki, która teraz zasłania jej niemal całe czoło. Jak by tego było mało, wokalistka przefarbowała swoje włosy na jasny blond. Teraz Dominika Gawęda jest niemal nie do poznania!

ZOBACZ: DOMINIKA GAWĘDA już po ślubie! Jak wyglądała ceremonia zaślubin wokalistki Blue Cafe i Macieja Szczepanika z zespołu Pectus?

Dominika Gawęda - fryzjerska metamorfoza 

Wokalistka poddała się fryzjerskiej metamorfozie u jednego z najbardziej wziętych warszawskich stylistów fryzur, Bartka Janusza. Co napisała zaraz po wizycie u niego na swoim Instagramie?

„Dziękuję @bartekjanuszhair za cudowną metamorfozę! Jak każda kobieta uwielbiam się zmieniać a w tym blond wydaniu czuję się po prostu bosko! To nowa ja ;-)”

Jak się okazuje, nowa fryzura przypadła do gustu nie tylko jej właścicielce, lecz także fanom Dominiki, którzy od razu zaczęli komentować zmianę jej wizerunku:

Kochana, wyglądasz zniewalająco pięknie!

Świetna fryzura! Dobra zmiana! Tak trzymać!

Wow, super zmiana. Dość, że młoda krew to jeszcze odjęło lat. Świetny kolor! Gratulacje!

Śliczna. Podobna do Rihanny. Tylko, że nasza, polska. Fajna zmian! Na plus!

My też się przyłączamy do tej fali pozytywnych komentarzy. Jesteśmy na tak!

A Wam jak się podoba Dominika Gawęda w blondzie? Hot or not?