Dominika Grosicka, żona Kamila Grosickiego, coraz częściej pojawia się w mediach. Jej obecność w mediach zaczęła się od wizyty w „Pytanie na śniadanie” TVP. Wówczas opowiadała o tym, jak wygląda życie żony sportowca, który często jest w rozjazdach. Wielu zdziwiło to, że Dominika Grosicka i Kamil Grosicki żyją „na dwa domy”. Część czasu spędzają bowiem w Polsce, a część tam, gdzie akurat Kamil Grosicki gra. Choć luksusowego życia WAGs zazdroszczą kobiety na całym świecie, to bycie żoną piłkarza ma też wady - ciągłe przeprowadzki, zmiany otoczenia, dzieci takiej pary są też skazane na częste zmiany szkoły i środowiska. Czasem taki styl życia wiąże się również z samotnością. Opowiadała nam o tym Marina Łuczenko. Mimo wszystko WAGs pozostają jednak obiektem zazdrości. Również dlatego, że fantastycznie wyglądają. A ostatnio na tle polskich WAGs wyróżnia się właśnie Dominika Grosicka.

Choć zwykle o polskich WAGs mówi się w kontekście najnowszych sportowych osiągnięć ich partnerów, to jednak coraz częściej internauci i kibice zwracają uwagę na partnerki swoich idoli. Tak między innymi swoje miejsce w polskich mediach znalazła Francuzka Celia Jaunat, dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, której stylizacje podbijają Instagram.

ZOBACZ: CELIA JAUNAT Dziewczyna Grzegorza Krychowiaka seksownie pozuje na Santorini! [HOT GALERIA]

Dominika Grosicka - kim jest?

Tym razem głośno jest o Dominice Grosickiej, żonie Kamila Grosickiego. Kamil i Dominika są małżeństwem od 2011 roku. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci - córeczkę Maję oraz syna Dominiki, Marcela.

Dominika Grosicka od dłuższego czasu przyciąga uwagę fanów piłki nożnej na całym świecie. Już została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych polskich WAGs! Nic dziwnego, bo podobno Dominika zaczynała swoją karierę jako fotomodelka! Ma duże migdałowe oczy oraz piękne pełne usta, a także wspaniałą figurę. W jej zdjęciach można się zakochać!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda żona Kamila Grosickiego, Dominika Grosicka!

SPRAWDŹ TEŻ: KAMIL GROSICKI Kim jest? Żona, dzieci, zarobki, Instagram