W najnowszej, 7. już edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczmy 11 nowych par. Będzie wśród nich także Dominika Gwit znana m.in. z dwóch TVN-owskich seriali: „Przepis na szczęście” oraz „Singielka”. Aktorka po drodze zasłynęła także wielka fizyczną metamorfozą i napisaniem książki, w której radziła, jak żyć w zgodzie z samym sobą. Między innymi z tej racji gwiazda jest jedną z najciekawszych postaci 7. edycji tanecznego show, a w oczach wielu jej fanów - także jedną z jego faworytek. Czy aktorka, która po katorżniczej diecie, ostatnio znowu przybrała na wadze, faktycznie na szanse zawojować 7. sezon formatu „Dancng with the Stars”? Po raz pierwszy przekonamy się o tym już dziś wieczorem!

ZOBACZ: TANIEC Z GWIAZDAMI 7 Wiemy, jak 11 nowych gwiazd prezentuje się na parkiecie! [WIDEO]

Dominika i jej taneczny partner, Żora Korolyov, już od kilku tygodni intensywnie trenują przed pierwszym odcinkiem programu, Co więcej, na bieżąco relacjonują to w sieci za pomocą Instagramu. Na profilu Dominiki pojawia się całe multum ujęć ze wspólnych spotkań na sali prób. Widzimy na nich, że taneczni partnerzy naprawdę intensywnie trenują. Ale przy okazji też nieźle się ze sobą bawią!

Domnika Gwit na zdjęciach z treningów udowadnia, że niezależnie od swoich wymiarów, i tak doskonale sprawdza się na parkiecie! Póki co – jedynie tym treningowym.

Mimo świetnej atmosfery, na sali prób nie zawsze jest lekko i przyjemnie. Na jednym z internetowych zdjęć aktorki widzimy opuchnięte i obolałe od tańca stopy gwiazdy.

POLECAMY: TANIEC Z GWIAZDAMI 7 mamy pełną listę uczestników. Kto powalczy o Kryształową Kulę?

Miejmy jednak nadzieję, że ten wysiłek i poświęcenie zaowocują widowiskowymi popisami tanecznymi w show "Taniec z Gwiazdami".

Program będzie można oglądać na antenie Polsatu już od dziś (3 marca), co piątek  o godzinie 20:00.

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII, jak na sali prób radzą sobie Dominika Gwit i Żora Korolyov.

Będzie trzymać za nich kciuki i wysyłać na nich smsy?