Ślub Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego wciąż wzbudza emocje. Aktorka zorganizowała wszystko w tajemnicy, informując o uroczystości jedynie rodzinę i najbliższych przyjaciół. Jednak w dobie mediów społecznościowych trudno jest zachować w sekrecie takie wydarzenie, jak ślub i wesele. Lubimy się przecież chwalić zdjęciami i filmikami z takich imprez na Instagramie, prawda? Jedną z osób, która uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że Gwit wzięła ślub, był Leszek Stanek. To właśnie on pokazał na Instagramie szczegóły uroczystości, ujawniając, że Dominika i Wojciech powiedzieli sobie "tak". Media informowały, że Gwit ma o to żal do Stanka. Tymczasem okazuje się, że wcale tak nie jest! Dominika skomentowała całą sprawę w rozmowie z Gala.pl. Szczegóły PONIŻEJ.

 

Dominka Gwit o Leszku Stanku

Dominika Gwit wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego w sobotę, 7 lipca. Oficjalnie poinformowała o tym fanów dopiero dzień później. Za to nieoficjalnie o ślubie Gwit i Dunaszewskiego dowiedzieliśmy się z Instagrama Leszka Stanka. Tam pojawiły się pierwsze zdjęcia z uroczystości. Czy Gwit obraziła się na Stanka za to, że zdradził jej tajemnicę?

Absolutnie nie mam do Leszka żalu - mówi nam aktorka. - Nie jest tak, jak piszą niektóre portale. Uwielbiam Leszka, jest moim zwariowanym przyjacielem! - dodała Gwit.

A jako dowód zażyłości ze Stankiem udostępniła nam ekskluzywnie ich wspólne zdjęcie z wesela. Widać na nim tylko i wyłącznie radość. A więc w relacji Gwit i Stanka nie zmieniło się nic, a jedynymi emocjami, jakie towarzyszyły im podczas ślubu i wesela Dominiki i Wojtka, było szczęście.

ZOBACZ ZDJĘCIA z wesela Dominiki Gwit>>

Jak widać, sezon ślubny w Polsce w pełni! Plotkuje się, że w najbliższy weekend czeka nas ślub Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli, a następnie (i tu niespodzianka!) - ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Ile prawdy w tych plotkach? Przekonamy sie już niebawem.