Dominika Gwit w żółtej sukience na czerwonym dywanie emanowała pozytywną energią. Aktorka, która niedawno wzięła ślub, świetnie odnajduje się w roli żony i widać, że miłość ewidentnie jej służy. Sama zresztą często podkreśla, że będąc kochaną przez swojego męża, lepiej czuje się w swoim ciele. Para wystąpiła nawet we wspólnej sesji dla Gali i udzieliła nam szczerego wywiadu. Na środowy pokaz Marty Banaszek wybrała długą suknię w mocnym, żółtym kolorze marki Mario Menezi. Do tego dobrała torebkę w modny wężowy wzór. Musimy przyznać, że ze względu na kolor kreacji, Dominika Gwit wniosła dużo słońca i pozytywnej energii na salony. Nie wszystkim jednak podobała się jej stylizacja. Pod zdjęciem Gwit na Instagramie nie brakuje negatywnych komentarzy...

Dominika Gwit w żółtej sukience

"Jeśli chodzi o stylizację, kolor fantastyczny (pasuje do tak pozytywnej osobowości), jednak bardzo źle doradzono Ci krój sukienki. Szkoda!!! Zastosuj tę kolorystykę, ale w innej stylizacji i wierzę, że będzie super."

"Uwielbiam Cię, ale mimo całej sympatii, ta sukienka jest okropna, wyglądasz jakbyś była dwa razy większa, jak żółta beza :("

Dominika Gwit jednak nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. W opisie do zdjęcia napisała: 

"Czuję się BOSKO!!! Mimo tego , że @pudelek_pl uwielbia pisac o wszystkich i wszystkim źle, ja uważam, że wyglądam oszałamiająco!!!! [...] Ha!!! A co!!! Witam jesień kolorami!!!Całuję Was i życzę miłego wieczoru!!"

Czego jak czego, ale samoakceptacji zdecydowanie powinniśmy uczyć się od Dominiki Gwit! 

Zobaczcie zdjęcia Dominiki Gwit w naszej >>>GALERII<<<