Dominika Gwit dwa lata temu zdecydowała się na wywrócenie życia do góry nogami. Aktorka postanowiła schudnąć i całkowicie zmienić styl życia. W ciągu 10 miesięcy udało jej się zrzucić aż 50 kilogramów!

PRZECZYTAJ TAKŻE: TYLKO U NAS! Dominika Gwit: "Warto walczyć o siebie!"

Metamorfoza aktorki zachwyciła media, które rozpisywały się o jej heroicznej walce z nadwagę. Dominika Gwit napisała nawet książkę o tym, jak chudła.

W książce "Moja droga do nowego życia" zaznaczyła, że nie chce pisać poradnika, jak się odchudzać. 

W mojej książce nie ma przepisów, nie ma rozpiski treningowej. Ja nie mam prawa nikomu nic doradzać - uprzedza Dominika. Mogę tylko opowiedzieć moją historię. Ludzie mogą mówić: „o, gruba świnia”. Niech sobie mówią. Tylko otyły zrozumie otyłego.
 

Niestety, nie wszystko było tak, jak aktorka sobie wymarzyła. Z czasem znowu zauważono, że przybywa jej kilogramów. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dominika Gwit znów tyje?!

Jak to się stało? Znana z "Przepisu na życie" i "Galerianek" Dominika, wyznała, że otyłość pokonała ją w momencie, kiedy była najchudsza. 

50 kilogramów mniej u człowieka, który ma całe życie trzeci stopień otyłości, to jest taki kosmos, że mało kto potrafi psychicznie udźwignąć. Cały czas starałam się być jeszcze chudsza, szłam na rekord, wyglądałam jak zabiedzony chłopiec. 2015 rok, po zakończeniu diety, był koszmarem. W mojej głowie. Ciągle o tym gadałam, ciągle o tym myślałam, znałam wartość kaloryczna każdego produktu, obsesyjnie trzymałam się kartki, wiszącej na lodówce. Bałam się myśleć o jedzeniu, bałam się, że przytyję od samego myślenia. Ja się obsesyjnie zniewoliłam.

Ostatecznie Dominika postanowiła skończyć z odchudzaniem, bo ciągła walka z kaloriami ją unieszczęśliwiała. Skupiona wyłącznie na diecie i ćwiczeniach aktorka straciła pogodę ducha, wewnętrzny spokój i optymizm. Dziś, choć znacząco przytyła, znów potrafi cieszyć się życiem!

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Dominiki Gwit z pokazu Łukasza Jemioła. W sieci nie brakuje komentarzy, że aktorka powróciła do swojej starej wagi.