Jedna z najbogatszych Polek postanowiła w końcu zrobić mały wyjątek i z okazji Dnia Matki zamieściła w sieci zdjęcia ze swoimi dwiema pociechami. Opublikowane na Instagramie fotografie 43-latka opatrzyła krótkim, ale jakże emocjonującym wpisem, w którym podzieliła się spostrzeżeniami na temat macierzyństwa.

Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata - czytamy. 

Oba posty wywołały lawinę komentarzy. Internauci prześcigali się w komplementach i wielu z nich doszło do wniosku, że córka inwestorki jest bardzo podobna do dziadków - Grażyny i Jana Kulczyków, a jej dorastający syn to prawdziwy przystojniak. 

Czy to jest Pani syn? Jaki piękny!!!

Urodzony model!

Córka jest bardzo podobna do dziadka

Córka to wierna kopia babci

Dzieci Dominiki Kulczyk - jak dzisiaj wyglądają? 

Przypomnijmy, że 16-letni Jeremi i 12-letnia Weronika są owocem związku Dominiki Kulczyk z księciem Janem Lubomirskim-Lanckorońskim. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2001 roku. Niestety, po nieco ponad 10 latach wspólnego pożycia małżonkowie podjęli decyzję o rozwodzie. 

Wszystko, co się wydarzyło, ma głęboki sens. Nasze dzieci miały przyjść na świat, miały mieć właśnie tę mamę i tego właśnie ojca. Zawsze z Jasiem tak im mówiliśmy - że one sobie nas wybrały. I to się nie zmieni. Zawsze będziemy ich rodzicami. I zawsze będą miały naszą miłość. Myślę też, że to właśnie jest szacunek do drugiej osoby - pozwolić jej odejść. Pozwolić jej i sobie być szczerym - przyznała niegdyś Kulczyk na łamach naszego magazynu. 

Zdjęcia dzieci Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego znajdziecie w naszej GALERII

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Pakosińska pierwszy raz pokazała córkę. Maja Antonina ma już prawie 18 lat