Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwodzą się. Żona lidera Ich Troje przerwała milczenie i skomentowała plotki o domniemanym powrocie do swojego wciąż obecnego męża. Przypomnijmy, że pierwsze doniesienia o ociepleniu stosunków między małżonkami pojawiły się, gdy do mediów przedostała się informacja, że Michał regularnie odwiedza w szpitalu ciężko chorego syna Dominiki. Plotki o rzekomo dobrych relacjach małżonków podgrzały następnie doniesienia o tym, że para zdecydowała się na mediacje, a sąd wciąż nie wyznaczył terminu rozprawy rozwodowej. Mimo wszystko, okazało się, że decyzja o rozwodzie jest nieodwołalna.

Rozwód Tajner i Wiśniewskiego aktualny

Uczestniczka pierwszej edycji "Agent Gwiazdy" i 9. sezonu "Tańca z gwiazdami" w Polsacie odniosła się do sensacyjnych doniesień medialnych na temat stosunków z kontrowersyjnym wokalistą w rozmowie z Plejadą.

To bzdura - tak Dominika Tajner skomentowała doniesienia o powrocie do Michała Wiśniewskiego. Normalnie rozmawiamy z Michałem, ale nie ma mowy o powrotach. Rozwód będzie - dodała.

To już czwarte nieudane małżeństwo wokalisty Ich Troje. Dla Dominiki Tajner będzie to drugi rozwód. Jej pierwszy związek małżeński, z Juliuszem Idzikiem, trwało pięć lat i zakończyło się w 2010 roku.

Wspólne zdjęcia Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner możecie obejrzeć w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Michał Wiśniewski wulgarnie żartuje z 21-letniej wokalistki Ich Troje. Fani zniesmaczeni