Dominika Tajner poznała Michała Wiśniewskiego w 2009 roku, kiedy to była menedżerką hotelu w Wiśle. Na jedną z organizowanych przez siebie imprez - rajd samochodowy - zaprosiła znanego z zamiłowania do motoryzacji Michała Wiśniewskiego. Podobno już właśnie wtedy między nimi zaiskrzyło. Para pobrała się 30 czerwca 2012 roku, po prawie trzech latach znajomości. Ślub odbył się w hotelu koło Pisza, a suknię ślubną panny młodej zaprojektowała Marta Grycan.

Ku zaskoczeniu wszystkich, w marcu 2019 rok była już partnerka lidera zespołu Ich Troje opublikowała na Facebooku post, w którym poinformowała, że jej mąż złożył do pozew o rozwód. W rozmowie z Plejadą potwierdziła, że Michał Wiśniewski rzeczywiście postanowił się z nią rozwieść. Teraz w końcu  ujawniła powody rozstania.

Dominika Tajner rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim

Dopiero po trzech miesiącach od rozstania z artystą, Dominika Tajner zdecydowała się na szczere wyznanie. W rozmowie z magazynem "Flesz" opowiedziała o tym, że od dawna nie układało się jej w małżeństwie i spekulacje mediów na temat jej licznych romansów są tylko plotkami:

Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest jednak taka, że w moim małżeństwie od dawna było nie najlepiej. Ale szczerze mówiąc na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo.

Menadżerka również zdradziła, że jej relacja z Michałem znaczenie się poprawiła po ich rozstaniu:

Definitywnie zakończyłam nasze małżeństwo. Formalnie wciąż jesteśmy w trakcie rozwodu. Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić czas na kłótnie. 

Na koniec rozmowy uczestniczka 9. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie przyznała, że dalej pracuje nad tym, aby przywrócić w swoim życiu równowagę po rozstaniu. Podkreśliła jednak, że znajduje się w dobrym momencie życia i jest otwarta na nową miłość.

Zobacz zdjęcia Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego w GALERII >>