Niedawno do Dominiki Tajner zgłosiła się pewna federacja z propozycją wzięcia udziału w nietypowym przedsięwzięciu. Jak się okazało, córka legendarnego trenera Adama Małysza, entuzjastycznie podeszła do tematu i zgodziła się zawalczyć w MMA! Gdzie, kiedy i z kim stanie w szranki?

Dominika Tajner zawalczy w MMA - gdzie i kiedy?

Dominika Tajner 3 lipca na Zamku w Ogrodzieńcu zawalczy w charytatywnej gali TheMMatch, z której dochód zostanie przekazany na pomoc 17-letniej Zuzi, chorującej na porażenie mózgowe. Wydarzenie obejmuje siedem walk brazylijskiego jiu-jitsu w formule submission only, osiem walk MMA (semipro i pro) oraz trzy walki wieczoru - starcie rycerzy w formule MMA, starcie bokserskie uczestników programu "Kanapowcy" oraz walkę Dominiki Tajner.

Wydarzenie będzie mogli śledzić online - relacja na www.themmatch.pl.

Walka jest charytatywna i w słusznym celu. Ja się bardzo cieszę, że wkładam w to taki wysiłek, bo to jest ogromny wysiłek. Wkładam go w pomoc dla kogoś. To jest po prostu dla kogoś, kto się codziennie musi zmagać z życiem. My wszyscy się zmagamy. Ale jedni mają troszkę łatwiej, inni ciężej, a nasza Zuzia ma bardzo ciężko, więc cieszę się, że mogę to przełożyć na pomoc dla niej- mówi Dominika Tajner.

Dominika Tajner w oktagonie zmierzy się dziennikarką jednego z internetowych serwisów plotkarskich, Karoliną Motylewską.

ZOBACZ TAKŻE: Quebonafide pokazuje, jak zasłaniał tatuaże i przekazuje milion złotych na cele charytatywne