Dominika Tajner-Wiśniewska wydała oświadczenie w sprawie zarzutów, które zostały jej postawione w czwartek rano. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga przedstawiła byłej żonie Michała Wiśniewskiego zarzut popełnienia przestępstwa w sprawie SKOK Wołomin. Celebrytka miała wyłudzić kredyt o wartości jednego miliona złotych przedkładając nierzetelne i nieprawdziwe oświadczenia majątkowe. Na sytuacji miała również skorzystać osoba ze ścisłego kierownictwa SKOK-u. Całą sprawę opisywaliśmy dokładnie tutaj. Dominika Tajner-Wiśniewska początkowo nie komentowała zarzutów, ale w końcu postanowiła przerwać milczenie.

Dominika Tajner-Wiśniewska komentuje zarzuty

Dominika Tajner-Wiśniewska nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów i zaprzecza jakoby kiedykolwiek wnioskowała o kredyt w placówce SKOK Wołomin. Ponadto wyznała, że czuje się ofiarą, która bez swojej wiedzy została wplątana w całą sytuację:

"Odnosząc się do informacji dotyczących mojej osoby, które w dniu dzisiejszym tj. 28.11.2019r. obiegły media, oświadczam co następuje. Pragnę zauważyć, że jestem ofiarą tzw. afery SKOK Wołomin. Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu). To ja pierwsza zwróciłam się do prokuratury o pomoc, gdy syndyk SKOKU Wołomin wezwał mnie do zapłaty pieniędzy, których od SKOKU Wołomin NIGDY nie dostałam. Jest mi bardzo przykro, że mój wizerunek cierpi mimo, że NIGDY nie wyłudziłam żadnych pieniędzy, nigdy NIKOGO nie okradłam. a tym samym nie wyrządziłam świadomej krzywdy".

Córka Apoloniusza Tajnera wyraziła również nadzieję, że prokuratura zgromadzi zarzuty potrzebne do oczyszczenia ją z zarzutów:

"Zawsze staram się pomagać potrzebującym ludziom, których spotykam na swojej drodze. Żywię przekonanie, że Prokuratura stanie na wysokości zadania i w sposób uczciwy i rzetelny oceni zgromadzone dowody, a tym samym potwierdzi moje stanowisko w tej sprawie. Czuję, że stałam się ofiarą, która bez mojej wiedzy i woli została wplątana w tą nieczystą sytuację dlatego proszę nie paskować mojej twarzy i używać pełnego nazwiska."

ZOBACZ: DOMINIKA TAJNER-WIŚNIEWSKA z zarzutami. Celebrytka miała wyłudzić milion złotych