Dominika Tajner-Wiśniewska jest załamana rozwodem z Michałem Wiśniewskim. Wczoraj na jej facebookowym profilu pojawił się post, w którym poinformowała, że jej mąż złożył pozew do sądu. Wpis po kilku godzinach zniknął z portalu, ale Tajner w rozmowie z Plejadą potwierdziła, że Michał Wiśniewski rzeczywiście postanowił się z nią rozwieść. Przyczyny decyzji wokalisty nie są dokładnie znane. Media spekulują, że w małżeństwie pary już od jakiegoś czasu nie działo się dobrze, a szalę przechylił udział Dominiki Tajner w "Tańcu z Gwiazdami". Podobno wokalista był mu przeciwny, a w szczególności nie podobał mu się partner żony, Wojciech Jeschke. Tajner-Wiśniewska opuściła show w drugim odcinku, ale jak się okazuje nie uratowało to jej małżeństwa.

Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy w ubiegłym roku?

Żona Michała Wiśniewskiego w rozmowie z "Faktem" nie ukrywała zdziwienia decyzją wokalisty. Dominika Tajner przyznała, że nie wie dlaczego mąż chce się z nią rozstać i para nie podjęła tej decyzji wspólnie. Co więcej, mówi że wniosek rozwodowy mógł zostać złożony przez Wiśniewskiego jeszcze w ubiegłym roku!

"- Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem wstanie o tym rozmawiać. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku."

Zdjęcia Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej obejrzycie w galerii -->