Karolina Szostak to ostatnio jedna z najjaśniejszych gwiazd stacji Polsat. Gwiazda choć przez ostatnie 18 lat zajmowała się dziennikarstwem sportowym, dopiero teraz zyskała ogromną popularność, dzięki zaskakującej metamorfozie. Odkąd Szostak schudła 20 kilogramów nie przestaje się o niej mówić.

Karolina Szostak regularnie pojawia się na eventach. Wspiera swojego ulubionego projektanta Łukasza Jemioła i nie opuszcza najważniejszych imprez. Dzięki temu fani co rusz mają okazję podziwiać nie tylko jej metamorfozę, ale także genialne kreacje, które idealnie podkreślają jej nową figurę.

ZOBACZ: KAROLINA SZOSTAK Nie przestaje zachwycać! Tym razem w szarym garniturze!

Domy gwiazd: Karolina Szostak

Niedawno dziennikarka została gościem programu Omenyy Mensah „Domy gwiazd”.  Karolina Szostak pokazała swoje mieszkanie! Dom Karoliny Szostak przede wszystkim urządzony jest w stylowych odcieniach czerni i szarości, które przełamuje klasyczna biel. Zarówno kuchnia , jak i łazienka utrzymana jest w czerni.

Z kolei sypialnia urządzona została w bardzo eleganckim, ale i dziewczęcym stylu, ponieważ przeważa w niej kolor różowy! W domu Karoliny Szostak znajduje się także prywatna garderoba. Co ciekawe, sypialnia została połączona z salonem.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda mieszkanie Karoliny Szostak!