Dawid Woliński to jeden z tych projektantów, którzy kojarzą się z elegancją, glamourem i luksusem. I nic dziwnego! Designer nie ukrywa, że lubi stylowe dodatki, tkaniny i wnętrza. Sam ma zresztą okazję właśnie w takim wnętrzu mieszkać. Już od 13 zajmuje mieszkanie w eleganckiej części Mokotowa, o którym nieraz krążyły legendy. Magazyn Gala i portal Gala.pl miały niedawno okazję odwiedzić projektanta w jego stołecznym mieszkaniu. To lokum naprawdę robi wrażenie!

ZOBACZ: JESSICA MERCEDES dyrektorem kreatywnym treningów Adidas Women

Mieszkanie Dawida Wolińskiego jest niezwykle przestronne, ale nie brak mu charakteru. W dużym salonie nie brakuje pasteli i pamiątek przywiezionych a z dalekich podróży. Największe wrażenie zrobił na nas olbrzymi obraz przedstawiający dwóch kosmonautów! I te olbrzymie, obite atłasem szezlongi, na których projektant wypoczywa lub przyjmuje gości. Stylowo urządzony, acz dość eklektyczny salon jest olbrzymim kontrastem dla sypialni projektanta, w której znalazło się zalewnie dwuosobowe łóżko, wanna, kolejny wielkoformatowy obraz i kilka zaledwie dodatków!

Po tym mieszaniu od razu widać, że mieszka w nim prawdziwy amator sztuki. Po za obrazami, zobaczyliśmy w nim dużo albumów o sztuce, rzeźb, figurek, fotografii a nawet ręcznie pisaną ikonę!

Do mieszkania przylega bardzo przestronny taras, na którym wiosną i latem hasają jego dwa małe pieski.

Jak Dawid Woliński urządził swój warszawski apartament? Tego dowiecie się z najnowszej Gali! Tymczasem zobaczcie kilka zdjęć zza kulis z naszej sesji z projektantem.

POLECAMY: KENDALL JENNER W skandalicznym spocie Pepsi. Reklama zostanie wycofana!

To mieszkanie to prawdziwy pałac w środku miasta! A jego wystrój po raz kolejny udowadnia, że Dawid Woliński to esteta, jakich mało!