Donald Tusk skończył 61 lat w niedzielę, 22 kwietnia 2018. Swoje urodziny spędził z najbliższą rodziną – żoną i córką. Jego córka Kasia Tusk wrzuciła z tej okazji do sieci rodzinne zdjęcie, na którym widzimy ją z rodzicami podczas niedzielnego spaceru po jednym z warszawskich parków. Przy okazji tego wpisu blogerka powiadomiła swoich fanów, że na Instagramie możne obserwować także jej tatę. Donald Tusk założył swoje konto @donaldtusk zaledwie w niedzielę, a już śledzą go ponad 22 tys. followersów!

Donald Tusk założył konto na Instagramie

Donald Tusk zarzekał się w swoim pierwszym wpisie (widzimy na nim byłego premiera w towarzystwie wnuków), że kilka osób musiało go przekonywać do założenia konta. Konto zyskało już jednak oznaczenie w formie niebieskiego słoneczka przy nazwie, które jest potwierdzeniem, że profil od razu zyskał autoryzację Instagrama.

Jak widać po profilu, Donald Tusk od razu zabrał się do wrzucenia kolejnych zdjęć do sieci. Poza pierwszym z wnukami, pojawiło się także jego zdjęcie z jednego ze spotkań w wyborami oraz fotka sprzed ponad pół wieku, na której możemy zobaczyć Donalda Tuska jako małego chłopca spędzające czas na sopockim molo, ubranego w koszulkę polówkę, szorty oraz sandały i…. skarpety! Czy to znaczy, że Donald Tusk już przed kilkoma dekadami zapoczątkował tę kontrowersyjną, wakacyjną modę?

Zobaczcie w naszej GALERII, co Donald Tusk już dodał na swój profil na Instagramie.

Będziecie go obserwować?