Dorota Czaja jest w ciąży! Nowa aktorka serialu "Przyjaciółki" sama podzieliła się informacją o tym, że już niedługo ponownie zostanie mamą na Instagramie. Gwiazda przekazała swoim fanom radosną nowinę jednak w nieco inny sposób niż mają to w zwyczaju celebrytki. Większość z nich publikuje w sieci bowiem zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. O tym, że Dorota Czaja jest w drugiej ciąży dowiedzieliśmy się z kolei z krótkiego opisu do przepięknego zdjęcie z jej mężem i synem. 

Już niedługo...miłość x 4 - napisała Dorota Czaja.

Zamieszczone przez aktorkę hasztagi, takie jak #ciąża #babyboom i #bedzienaswiecej nie pozostawiają żadnych wątpliwości, o co chodziło w jej poście.

Dorota Czaja w ciąży

Dorota Czaja i Grzegorz Bilski wzięli ślub w 2010 roku. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat w 2013 roku. Na razie nie wiadomo, czy ich pięcioletni syn Leonard będzie miał brata czy siostrę, bowiem aktorka nie ujawniła jeszcze płci swojego drugiego dziecka. Wcielającą się w postać Magdy w "Przyjaciółkach" aktorkę telewidzowie mogą też kojarzyć min. jako byłą prowadzącą kulinarny program "Bake Off - Ale ciacho!" w TVP oraz z roli Sylwii w emitowanym w latach 2009-2010 serialu "Tancerze".

Zdjęcia Doroty Czai z mężem i synkiem oraz z fotografie z publicznych wyjść znajdziecie w GALERII >>