Dorota Gardias jest jedną z uczestniczek 2. sezonu programu „Azja Express”, który w zeszłym roku okazał się hitem telewizji TVN. Nic dziwnego, że stacja, której dyrektorem programowym jest Edward Miszczak, postanowiła wyprodukować 2. sezon popularnego, ale i kontrowersyjnego show. Do Azji pojechało osiem par. Członkinią jednej z nich jest właśnie Dorota Gardias. Udział pogodynki w show był dla wielu dużym zaskoczeniem. Szczególnie, że nie była ona wcześniej wymieniana w gronie uczestników. Ci już od tygodnia są na miejscu. Tym razem w Indiach. Dorota Gardias dopiero teraz pokazała jednak  pierwsze zdjęcie z planu. Co na nim widzimy?

ZOBACZ: AZJA EXPRESS 2 Gdzie i kiedy odbędzie się wyścig? Jakie duety wezmą w nim udział?

Dorota zamieściła na Instagramie pierwsze zdjęcie z planu „Azja Express 2”. Widzimy na nim pogodynkę, która pozuje uśmiechnięta na tle lotniska lub portu. Czy to właśnie w tak nietypowym miejscu rozgrywane jest jedno z zadań programu? A może to stara fotka z dniu przylotu uczestników do Indii?

Dorota Gardias nie jest jednak jedną osobą, która postanowiła zdradzić nieco szczegółów z planu programu. Kolejnym zdjęciem z planu show pochwaliła się także jego prowadząca, czyli Agnieszka Woźniak-Starak.

Dziennikarka nie pokazała na niej jednak zbyt wiele. Agnieszka zamieściła na Instagramie zabawne zdjęcie konia i samochodu i napisała tajemniczo: „#koń vs #koniemechaniczne”.

POLECAMY: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK już pokazała zdjęcie z planu "Azja Express 2"! Jest pięknie?

Czy ten podpis ma sugerować, że z uczestnicy będą zmuszeni przesiąść się z samochodów na konie i to na nich będą podróżować już do końca programu?

Ciekawe tylko, jakie zadania będą musieli na nich wykonać… Macie jakieś pomysły?