Niestety pandemia koronawirusa trwa i nic nie zapowiada jej rychłego końca. Kolejną dotkniętą chorobą znaną osobą jest Dorota Gardias. Po doniesieniach "Super Expressu" o złym stanie prezenterki, Dorota sama postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Dorota Gardias ma koronawirusa. Jaki jest stan zdrowia pogodynki?

Post opublikowany przez Dorotę Gardias wyjaśnia medialne doniesienia dotyczące stanu jej zdrowia. Pogodynka faktycznie zachorowała na COVID-19 i z chorobą zmaga się już od... dwóch tygodni:

Dzień dobry wszystkim - zaczęła Gardias. W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuję za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie, to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna. Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID ... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża... jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze. Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy! - czytamy.

My również życzymy Dorocie dużo zdrowia i czekamy na jej powrót do pełni sił!