Dorota Gardias to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody w TVN. W roli tej sprawdza się znakomicie. Teraz jednak pogodynce zamarzyło się wcielenie w zupełnie inna rolę. Zamiast zapowiadać pogodę na najbliższe dni gwiazda stacji stanęła przed aparatem fotograficznym i wcieliła się w rolę fotomodelki.

Okazją ku temu była sesja zdjęciowa marki Outhorn, której ambasadorką Dorota przy okazji została. Marka Outhorn oferuje odzież dla amatorów sportowych, traktujących sport nie jako główne zajęcie, ale sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu i dawkę pozytywnej energii. Kampania brandu prowadzona jest pod hasłem „Define your sport”.

Zobacz: DOROTA GARDIAS Kupiła dom za 2,5 mln złotych!

W ofercie polskiej marki na sezon jesienno-zimowy znalazła się kolekcja Outhorn Sport up Line by Dorota Gardias, złożona z różnych ubrań do treningów, w tym odzieży fitness, trekkingowej oraz narciarskiej. Pogodynka znana m.in. z Dzień dobry TVN prezentuje ją na zdjęciach w bardzo przekonujący sposób. W końcu kto jak kto, ale ona akurat doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak należy chronić ciało przed nieprzewidywalną niekiedy pogodą.

Podczas sesji zdjęciowej nakręcono także film z Dorotą Gardias w roli głównej:

Przy okazji przypomnijmy, że nie jest to pierwszy kontrakt reklamowy gwiazdy TVN. Dorota Gardias w ostatnich latach wystąpiła już w kilku kampaniach marketingowych. Reklamowała m.in. witaminy D-Vitum Forte, szkła okularowe Crizal i kosmetyki Soraya. Od dwóch lat dziennikarka jest także ambasadorką marki obuwniczej Caprice.

Zobacz też: DOROTA GARDIAS Ile zarobiła w tym roku?​

Jak Wam się podoba fotomodelingowe wcielenie Doroty Gardias? Myślicie, że teraz powinna spróbować swoich sił na regularnym wybiegu…?